Wizytówka programu

Wpisane przez: p. J. Guzek

Miejski Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Gimnazjum Nr 3 w Krośnie
realizuje projekt edukacyjny
Bezpieczna i przyjazna szkoła - projekty upowszechniające i wzmacniające wybrane działania bezpiecznej szkoły,
w szczególności projekty edukacyjne w gimnazjach
BEZPIECZNA I PRZYJAZNA SZKOŁA
w formie wspierania realizacji zadania publicznego przez

W ramach projektu realizowane są następujące zadania:

• {jgbox linktext:=[Zajęcia ze step aerobiku]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Zajęcia ze step aerobiku.
    Zajęcia prowadzone są w każdy wtorek od 14.50 do 15.35 dla chętnych uczniów z gimnazjum. Od 15.45 do 16.30 dla nauczycieli. Zajęcia prowadzi pani R. Piekarska-Guzek..
    {/jgbox}

• {jgbox linktext:=[„Dekalog zdrowego stylu życia"]|fcbgcolor:=[#103f5a]}„Dekalog zdrowego stylu życia".
    Zajęcia dla uczniów gimnazjum prowadzone przez p. B. Rysia, p. J. Mikuś i p. W. Borka. Zajęcia obejmują tematykę z zakresu udzielania pierwszej pomocy, zdrowego żywienia, stosowania używek, wpływu ruch na rozwój fizyczny oraz wiele innych zagadnień związanych ze zdrowym stylem życia.
    {/jgbox}

• {jgbox linktext:=[Warsztaty dla rodziców]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Warsztaty dla rodziców.
    ...
    {/jgbox}

• {jgbox linktext:=[Obóz żeglarski połączony z programem „Drugie Dno"]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Obóz żeglarski połączony z programem „Drugie Dno".
    W dniach 23-27.09 odbył się obóz żeglarski dla uczniów naszego Gimnazjum. W ramach wyjazdu, uczestnicy zapoznali się z teorią i praktyką żeglowania po jeziorze solińskim. Przez pięć dni uczniowie zapoznali się z zagadnieniami związanymi z budową jachtów, teorią żeglowania, meteorologią, zasadami poruszania się po akwenach wodnych i pracami bosmańskimi, czyli umiejętnością stosowania węzłów.

Galeria zdjęć
  • {jgbox linktext:=[Obóz narciarski połączony z programem „Moja decyzja".]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Obóz narciarski połączony z programem „Moja decyzja".
    Obóz planowany jest na grudzień kiedy to pojawią się odpowiednie warunki narciarskie. Oprócz nauki jazdy na nartach zjazdowych planowana jest nauka jazdy na nartach biegowych. Szczegóły wkrótce
    {/jgbox}

• {jgbox linktext:=[Zielona szkoła w Ośrodku Janczar.]|fcbgcolor:=[#103f5a]}Zielona szkoła w Ośrodku Janczar.
    Więcej informacji tutaj.