Mamy już dziesięć odznak Dobra Praktyka. Jesteśmy Szkołą Ekspercką.

Podczas festiwalu

Kolejne zadanie "Sprawdzamy i tworzymy materiały " zostało wyróżnione odznaką Dobra Praktyka w projekcie Szkoła z klasą 2.0. Jest to zadanie Jest to zadanie "Present Simple-introduction" opracowane i przeprowadzone przez p. Marzenę Pelczar. Opisy zadań zostały wstawione do biblioteki materiałów na ogólnopolskiej platformie Centrum Edukacji Obywatelskiej. Zobaczcie tutaj. Dobre praktyki wyróżniane są pod kątem atrakcyjności i pomysłowości realizacji danego zadania.

• Pierwszą odznakę otrzymało zadanie TIK p.Katarzyny Rygiel-Hałuchy "Debata, konkurs fotograficzny".
  • Drugą odznakę otrzymało zadanie p. Jolanty Sajdak "Zakładamy pocztę elektroniczną".
  • Trzecią odznakę otrzymało zadanie p. Doroty Łasowskiej " Planowanie projektu- Krosno – nasze miasto".
  • Czwartą odznakę otrzymało zadanie " Sprawdzamy i tworzymy materiały-Porosty jako organizmy symbiotyczne" p.Katarzyny Rygiel-Hałuchy.
  • Piątą odznakę otrzymało zadanie p. Renaty Nowak-Kogut "Before we get, we want to know"
  • Szóstą odznakę otrzymało zadania p. Doroty Łasowskiej "Krosno moje mioasto"
  • Siódmą odznakę otrzymało zadanie p. Marzeny Pelczar "Present Simple-introduction"
  • Ósmą odznakę otrzymało zadanie p. Joanny Pająk-Cieśli "W świecie bajek"
  • Dziewiątą odznakę otrzymało zadanie p. Renaty Nowak-Kogut "Our Class Diary"
  • Dziesiątą odznakę otrzymało zadanie p. Marzeny Pelczar " Before we get, we want to know".

Dzięki otrzymaniu tych odznak otrzymaliśmy tytuł Szkoły Eksperckiej.

Szkoła Ekspercka