Szkolny Konkurs Plastyczny „ Krosno jesienią ”- rozstrzygnięty!

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń

Na konkurs wpłynęło 42 prace z klas  II i III.  Jego celem było dokładniejsze poznanie Krosna, obserwacje zmian zachodzących jesienią w przyrodzie i mieście.

Wiele prac wyróżniało się starannością, pięknym wyeksponowaniem tematu w kolorystyce jesiennej i odwzorowaniem krośnieńskich  zabytków i obiektów z najdrobniejszymi szczegółami. Zróżnicowane były też techniki plastyczne, które podniosły atrakcyjność obrazków.

Imponująco przedstawione  ręką dziecka nasze krośnieńskie zakątki posłużyły do zorganizowania wystaw prac plastycznych uczniów naszej szkoły.

Zapraszam do obejrzenia wystawy pokonkursowej  na Rynku w lokalu „Cafe Antonio” oraz na Hali Sportowej przy ul. Bursaka.

Oto wyniki konkursu:

I miejsca:   Natalia Piekarska-Guzek III B ,    Maria Urba IIID

II miejsca:  Natalia Adamek IID,    Weronika Surowiec IIIB

III miejsca:  Radosław Hasiak III B,  Julia Czekańska IIIB,   Klaudia Rząsa IIID,

Maja Markiewicz IIE,  Maria Sabik III D

Wyróżnienia: Emilka Cichoń III B, Amelia Wojnarowska IIIF, Oliwia Adamska IIIB, Karolina Wacek IIIB, Tytus Łokaj IIIB, Mateusz Głowacki IIIB, Nina Piekarska IIIB, Dominika Masłyk IIIA, Miłosz Bogdanowski IIIB, Antonina Dmytryszyn IIB, Kamil Gorzynik IIIB, Maksiu Zduń IIIB

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, książkami, breloczkami i maskotkami.

Organizator : Małgorzata Rodzeń