W piątek 29 września pierwszoklasiści świętowali Dzień Chłopaka.

Wpisane przez: p. Elżbieta Juszczyk
Odsłony: 337
dzien chlopaka kl 13
W piątek 29 września pierwszoklasiści świętowali Dzień Chłopaka.    
Z tej okazji  opiekunki Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowawczyniami klas pierwszych przygotowały konkursy i zabawy przy muzyce. Chłopcy chętnie wzięli udział w konkursach:  dmuchania balonów i tańcu na gazecie. Uśmiechy na twarzach dzieci wzbudziły  zuchowe pląsy i taniec z balonami. Największym powodzeniem cieszyły się tańce w rytmie największych przebojów, a piosenka „Despacito” zachęciła do tańca nawet koleżanki ze starszych klas. Wspólna zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem i drobnymi upominkami. Wszyscy chłopcy otrzymali najlepsze życzenia w dniu ich święta.
foto
 
Przewiń na górę