NO SCRIPT

W piątek 29 września pierwszoklasiści świętowali Dzień Chłopaka.

dzien chlopaka kl 13
W piątek 29 września pierwszoklasiści świętowali Dzień Chłopaka.    
Z tej okazji  opiekunki Samorządu Uczniowskiego wraz z wychowawczyniami klas pierwszych przygotowały konkursy i zabawy przy muzyce. Chłopcy chętnie wzięli udział w konkursach:  dmuchania balonów i tańcu na gazecie. Uśmiechy na twarzach dzieci wzbudziły  zuchowe pląsy i taniec z balonami. Największym powodzeniem cieszyły się tańce w rytmie największych przebojów, a piosenka „Despacito” zachęciła do tańca nawet koleżanki ze starszych klas. Wspólna zabawa zakończyła się słodkim poczęstunkiem i drobnymi upominkami. Wszyscy chłopcy otrzymali najlepsze życzenia w dniu ich święta.
foto
 
Share

Partner szkoły

nowy styl 1

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

 

Konkursy

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

UNESCO

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Facebook

images

O szkole

O szkole

Licznik odwiedzin

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie
ul. Wojska Polskiego 45

38-400 Krosno
Początek strony