Dzień chłopaka

Wpisane przez: P.Jolanta Sajdak, P.Magdalena Urbańska

dzien chlopaka729 września 2016 r., wychowawczynie  klas  pierwszych- Jolanta Sajdak  i Magdalena Urbańska- zorganizowały dla swoich uczniów  oraz  przedszkolaków spotkanie integracyjne z okazji Dnia Chłopaka. Dzieci wspólnie tańczyły i brały udział w wielu ciekawych zabawach. Podczas przerwy na wszystkich czekał smaczny poczęstunek. Dzieci zregenerowały swoje siły i powróciły na "parkiet". Zabawa była bardzo udana. Wszystkim dopisywał dobry humor, a każdą  dziecięcą buzię ozdabiał promienny uśmiech.

dzien chlopaka8Miłym akcentem spotkania dzieci, był udział studentek PWSZ, które pod opieką pani Lucyny Jankiewicz-Sompel, przeprowadziły zabawę z chustą Klanzy oraz zabawy muzyczno-ruchowe. W przeprowadzenie zabawy włączyły się panie: Arleta Bałaban, Agnieszka Frankowicz, Paulina Karalus i  Małgorzata Sawicka-Jodłowska.