Sukcesy uczniów 2018/2019

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 143

 sukces1"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."

Jose Silva

 

 

 

 

 

 

Sukcesy 1. semestr 2018/2019

Klasy I – III
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun

I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Polska – kraj,

w którym mieszkam”

miejski

Antoni Knol

III m ce

M. Rodzeń

Szymon Dudek

III m ce

M. Urbańska

Gabriela Wacek

wyróżnienie

M. Rodzeń

Jakub Zygmunt

wyróżnienie

J. Sajdak
„Ojczyzna bliska memu sercu” – konkurs recytatorski miejski

Eliza Iluczyk

II m ce

Kat. 6 – 7 lat

A.Frankowicz

Gabriela Wacek

I m ce

Kat. 8 – 9 lat

 

Jolaanta Śmietana

I m ce

Kat. 8 – 9 lat

 

Agnieszka Hasiak

III mce

Kat. 8 – 9 lat

 

Amelia Śnigórska

III m ce

Kat. 8 – 9 lat

J. Sajdak

Korneliusz Prajsnar

Wyróżnienie

Kat. 8 – 9 lat

J. Sajdak

Oliwia Uliasz

Wyróżnienie

Kat. 8 – 9 lat

M. Urbańska
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Konkursu Etap szkolny Uczeń/ Miejsce Opiekun
Międzynarodowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny JUNIOR NABOJ dla uczniów klas VIII szkół podstawowych rejonowy

I m ce/

25 m ce w Polsce

Adam Głowacki, Mikołaj Kusiak, Patryk Michalski i Adam Przyprawa-uczniowie klasy VIII b

Marta Czepiel

Marzena Czepiel

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Franciszek Marosz-

Kwalifikacje do rejonowego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Kwalifikacje do rejonowego

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

z geografii -

KO Rzeszów

szkolny

Adam Głowacki

Kwalifikacje do rejonowego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

z fizyki -

KO Rzeszów

szkolny

Adam Głowacki

Kwalifikacje do rejonowego

Marta Czepiel

Mikołaj Kusiak

Kwalifikacje do rejonowego

Konkurs przedmiotowy

z chemii -

KO Rzeszów

szkolny

Klaudiusz Rogala

Kwalifikacje do rejonowego

Katarzyna Deptuch

Amelia Stapińska

Kwalifikacje do rejonowego

Konkurs przedmiotowy

z biologii -

KO Rzeszów

szkolny

Klaudiusz Rogala

Kwalifikacje do rejonowego

Hanna Ungeheuer

Konkurs przedmiotowy

matematyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Hubert Kujawski

Kwalifikacje do rejonowego

Bartosz Ryś

Konkurs przedmiotowy

geograficzny G

KO Rzeszów

szkolny

Amelia Gruszka

Kwalifikacje do rejonowego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

polonistyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Wiktor Ostrowski

Kwalifikacje do rejonowego

Dorota Dynowska

Apolonia Węgrzyn

Kwalifikacje do rejonowego

Janina Kozioł

Konkurs przedmiotowy

historyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Mateusz Górka

Kwalifikacje do rejonowego

Anna Śnieżek

Konkurs przedmiotowy

z chemii -

KO Rzeszów

rejonowy

Amelia Stapińska

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Katarzyna Deptuch

Konkurs przedmiotowy

z geografii -

KO Rzeszów

rejonowy

Adam Głowacki

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

z biologii -

KO Rzeszów

rejonowy

Klaudiusz Rogala

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Hanna Ungeheuer

Konkurs przedmiotowy

 z fizyki -

KO Rzeszów

szkolny

Mikołaj Kusiak

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Marta Czepiel

onkurs przedmiotowy

z fizyki -

KO Rzeszów

rejonowy

Mikołaj Kusiak

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Marta Czepiel

Konkurs przedmiotowy

geograficzny G

KO Rzeszów

rejonowy

Amelia Gruszka

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Piotr Lawera
Klasy IV- VIII I IIIG
Konkursy plastyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
       
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
„Inni, czy tacy sami?” pod Hasłem „Dzieci – dzieciom”- Konkurs literacki wojewódzki

Bartłomiej Klamut

II m ce

A. Antoniuk
XV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej – konkurs recytatorski miejski

Szymon Zygmunt

III m ce

A. Antoniuk 

IV Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha rejonowy Julia Kobiałka

A. Antoniuk

 

Przewiń na górę