Drukuj

Sukcesy uczniów 2018/2019

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 2139

 sukces1"We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."

Jose Silva

 

 

 

 

 

 

Sukcesy 1. semestr 2018/2019

Klasy I – III
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
„Inni, czy tacy sami?” pod Hasłem „Dzieci – dzieciom”- Konkurs plastyczno - literacki wojewódzki

Oliwia Józefczyk

wyróżnienie

E. Juszczyk
„Anioły Bożonarodzeniowe” powiatowy

Julia Jezierska

I m ce

Anita Kijowska

Zuzanna Folcik

wyróżnienie

M. Sawicka - Jodłowska
IV Drużynowy Turniej o Puchar Podkarpacia w Szachach Klasycznych 2018 wojewódzki V m ce Julia Taszycka M. Lorenc
VII m ce Milena Ćwik
Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Długosz Julia i Michalak Weronika - I m ce

Osieczko Mateusz i Pelczar Milena - II m ce

Grela Norbert – III m ce

M. Wach
Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

Osieczko Mateusz i Pelczar Milena - I m ce

Długosz Julia i Michalak Weronika - II m ce

Baran Martyna – wyr.

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa” miejski

Natalia Bęben

I m ce

M. Urbańska

Amelia Śnigórska

I m ce

J. Sajdak

Jakub Zygmunt

III m ce

Jakub Śliwiński

wyróżnienie

I Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Polska – kraj,

w którym mieszkam”

miejski

Antoni Knol

III m ce

M. Rodzeń

Szymon Dudek

III m ce

M. Urbańska

Gabriela Wacek

wyróżnienie

M. Rodzeń

Jakub Zygmunt

wyróżnienie

J. Sajdak
„Ojczyzna bliska memu sercu” – konkurs recytatorski miejski

Eliza Iluczyk

III m ce

Kat. 6 – 7 lat

A. Frankowicz

Gabriela Wacek

I m ce

Kat. 8 – 9 lat

 M. Rodzeń

Jolanta Śmietana

I m ce

Kat. 8 – 9 lat

 M. Sawicka-Jodłowska

Agnieszka Hasiak

III mce

Kat. 8 – 9 lat

 M.Rodzeń

Amelia Śnigórska

III m ce

Kat. 8 – 9 lat

J. Sajdak

Korneliusz Prajsnar

Wyróżnienie

Kat. 8 – 9 lat

J. Sajdak

Oliwia Uliasz

Wyróżnienie

Kat. 8 – 9 lat

M. Urbańska
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Konkursu Etap szkolny Uczeń/ Miejsce Opiekun
Konkurs Biblijny szkolny

Kwalifikacje do etapu dekanalnego

Oliwia Ostrowska

Anna Rzegocka

Kwalifikacje do etapu dekanalnego

Karolina Wacek

Weronika Sterkowiec

Mariusz Hejnar
XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK rejonowy Wiktoria Kopacz Katarzyna Józefowicz
XVIII Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa powiatowy

Patryk Bojarski

VI m ce

Marzena Czepiel

Adam Przyprawa

VI m ce

Jolanta Lawera

Katarzyna Uliasz

III m ce

Agnieszka Oczoś
VII edycja - Międzynarodowy Konkurs Matematyczno-Fizyczny JUNIOR NABOJ dla uczniów klas VIII szkół podstawowych Rejonowy/ międzynarodowy

I m ce/

25 m ce w Polsce

Adam Głowacki, Mikołaj Kusiak, Patryk Michalski i Adam Przyprawa-uczniowie klasy VIII b

Marta Czepiel

Marzena Czepiel

Jolanta Lawera

Patryk Bajorski

VII m ce

Marzena Czepiel

Alicja Kosak

Sebastian Kotowicz

Patrycja Zborowska

VII m ce

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Franciszek Marosz-

Kwalifikacje do rejonowego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Kwalifikacje do rejonowego

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

z geografii -

KO Rzeszów

szkolny

Adam Głowacki

Kwalifikacje do rejonowego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

z fizyki -

KO Rzeszów

szkolny

Adam Głowacki

Kwalifikacje do rejonowego

Marta Czepiel

Mikołaj Kusiak

Kwalifikacje do rejonowego

Konkurs przedmiotowy

z chemii -

KO Rzeszów

szkolny

Klaudiusz Rogala

Kwalifikacje do rejonowego

Katarzyna Deptuch

Amelia Stapińska

Kwalifikacje do rejonowego

Konkurs przedmiotowy

z biologii -

KO Rzeszów

szkolny

Klaudiusz Rogala

Kwalifikacje do rejonowego

Hanna Ungeheuer

Konkurs przedmiotowy

matematyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Hubert Kujawski

Kwalifikacje do rejonowego

Bartosz Ryś

Konkurs przedmiotowy

geograficzny G

KO Rzeszów

szkolny

Amelia Gruszka

Kwalifikacje do rejonowego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

polonistyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Wiktor Ostrowski

Kwalifikacje do rejonowego

Dorota Dynowska

Apolonia Węgrzyn

Kwalifikacje do rejonowego

Janina Kozioł

Konkurs przedmiotowy

historyczny G

KO Rzeszów

szkolny

Mateusz Górka

Kwalifikacje do rejonowego

Anna Śnieżek

Konkurs przedmiotowy

z chemii -

KO Rzeszów

rejonowy

Amelia Stapińska

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Katarzyna Deptuch

Konkurs przedmiotowy

z geografii -

KO Rzeszów

rejonowy

Adam Głowacki

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

z biologii -

KO Rzeszów

rejonowy

Klaudiusz Rogula

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Hanna Ungeheuer

Konkurs przedmiotowy

z fizyki -

KO Rzeszów

rejonowy

Mikołaj Kusiak

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Marta Czepiel

Konkurs przedmiotowy

geograficzny G

KO Rzeszów

rejonowy

Amelia Gruszka

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Piotr Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

rejonowy

Franciszek Marosz-

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

historyczny G

KO Rzeszów

rejonowy

Mateusz Górka

Kwalifikacje do

e. wojewódzkiego

Anna Śnieżek
Klasy IV- VIII I IIIG
Konkursy plastyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Ozdoba choinkowa” międzyszkolny

Barbara Staroń

III m ce

K. Szmyd

Izabela Kokosza

nagroda

M. Zych

Barbara Staroń

nagroda

Mateusz Niziołek

wyróżnienie

„Herbert w obrazach” regionalny

Wiktoria Gac (G)

III m ce

M. Hejnar - Litwin
„Pod kolorowym parasolem jesieni” ogólnopolski

Maja Śmietana

Julia Jezierska

Prace zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej

M. Hejnar - Litwin
„Mój wymarzony dom” wojewódzki

Jessika Inglot

Nagroda główna

M. Hejnar - Litwin

Maja Śmietana

Wiktoria Janas

wyróżnienie

Kamila Głąb

Natalia Adamek

Jakub Gromek

Martyna Mansz

wyróżnienie

M. Zych
Nagroda dla klasy 4e
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
Wielka Liga Czytelników ogólnopolski

Kwalifikacje do etapu powiatowego

P. Zborowska,

Beata Ślączka

Kwalifikacje do kolejnego etapu Gabriela Biały,

Rafał Śnigórski

Dorota Dynowska
XIX Krośnieński Konkurs Literacki rejonowy

Bartłomiej Klamut

wyróżnienie

Anna Antoniuk

Milena Godek

wyróżnienie

„Inni, czy tacy sami?” pod Hasłem „Dzieci – dzieciom”- Konkurs literacki wojewódzki

Bartłomiej Klamut

II m ce

Anna Antoniuk
XV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej – konkurs recytatorski miejski

Szymon Zygmunt

III m ce

Anna Antoniuk
IV Konkurs recytatorski poezji Jana Zycha rejonowy

Julia Kobiałka

III m ce

Anna Antoniuk
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy muzyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
Klasy IV- VIII i III G
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

Miejsce

Opiekun

Mini piłka ręczna dziewcząt

IMS

powiat

Drużyna

III m ce

J. Guzek
Ogólnopolskie Zawody Szkół Integracyjnych na ergometrze wioślarskim Kraków

Kat. junior dziewczynki kl IV – VI

I m ce

Kat. junior chłopcy kl IV – VI

2 wyróżnienia

P. Sęk

Kat. junior chłopcy kl VII, VIII i III G

II i III m ce

Turniej z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku u 10 powiat

Drużyna

II m ce

D. Liana
Turniej z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku u 12 powiat

Drużyna

I m ce

D. Liana

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Piłka ręczna chłopców

powiat

Drużyna

III m ce

M. Baran

Igrzyska Dzieci

Piłka ręczna chłopców

powiat

Drużyna

II m ce

M. Baran

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Koszykówka chłopców

Półfinał wojewódzki

Drużyna

II m ce

Rejon I m ce

Powiat I m ce

M. Baran

Igrzyska Dzieci

Koszykówka chłopców

Powiat

Drużyna

II m ce

M. Baran
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców powiat

Drużyna

IV m ce

W. Rodzeń
Tenis stołowy powiat

Drużyna

V m ce

W. Rodzeń

Indywidualne Mistrzostwa

LA

powiat

Rzut piłeczką palantową

Milena Czekańska - I m ce

Dominika Krok       - III m ce

Filip Polak               – II m ce

  1. Jurczak

Skok w dal

Julia Kobiałka          - I m ce

Skok wzwyż

Milena Miezin         - II m ce

Jan Rachwał             - I m ce

Oskar Guzik             - III m ce

Bieg na 60 m

Natalia Duda           - I m ce

Jakub Kozłowski     - III m ce

Bieg na 1000 m

Jakub Michalski     - III m ce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju dziewcząt

powiat

rejon

III m ce

drużyna

O. Baran

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Koszykówka dziewcząt

Powiat

rejon

I m ce

drużyna

O. Baran
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych powiat

II m-ce

Aleksander Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

R. Piekarska Guzek
rejon

IV m ce

Aleksander Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Finał wojewódzki

IX m ce

Aleksander Szczepanik, Nikola Penar,

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów do lat 10 w Szczyrku ogólnopolski

Martyna Mansz

I m ce

M. Lorenc

Katarzyna Uliasz

V m ce

Trójbój obronny o puchar Prezydenta Piotra Przytockiego regionalny

Nikola Gondela

I m ce w klasyfikacji indywidualnej

Sebastian Staroń

Nikola Gondela, Natalia Nowak, Agnieszka Rajs, Paweł Mikosz, Wiktor Ostrowski i Jakub Piękoś

III m ce

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju powiat I m ce drużyna M. Baran
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Półfinał wojewódzki IV m ce drużyna M. Baran
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców powiat

II m ce drużyna

Oskar Zając

Dawid Krzywda

Tymon Kubacki

Sebastian Bienia

Szymon Dębiczak

Remigiusz Dubiel

Mikołaj Mola

Dominik Bilski

Franek Urbanik

Filip Jakubowicz

D. Liana

Indywidualne Mistrzostwa LA

powiat

Skok w dal

Gaja Więcek

I miejsce

Dominika Śmietana

III miejsce

Mikołaj Mola

II miejsce

Bieg na 600 m.

- Pola Urbanek III miejsce

Rzut piłeczką palantową - Zuzanna Krówka

I miejsce

Skok wzwyż

- Milena Miezin

I miejsce

Bieg na 60 m.

- Natalia Duda III miejsce

R. Piekarska - Guzek

A. Jurczak

O. Baran

Sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt

Powiat

II miejsce

Erika Czekańska

Natalia Kania

Kinga Klimczak

Izabela Kokosza

Zuzanna Krówka

Milena Miezin

Amelia Nowakowska

Natalia Pelczar

Dominika Śmietana

Pola Urbanek

Gaja Więcek

W. Rodzeń