Sukcesy uczniów 2017/2018

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 1707

sukces1 "We wszystkich przedsięwzięciach sukces zaczyna się w naszym umyśle."

Jose Silva

 

 

 

 

 

 

Sukcesy uczniów

Rok szkolny 2017/2018 

Klasy I-III
Nazwa konkursu Etap

Uczeń

Miejsce

Opiekun
Konkurs recytatorski „Wiersze spod choinki” miejski

Anna Małecka

wyróżnienie

p. Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

"Krosno w czterech porach roku" konkurs plastyczny

miejski

Izabela Machnik

nagroda

Józefa Filar

Zuzanna Folcik

nagroda

Małgorzata

Sawicka-Jodłowska

Maksym Ivashkiv

nagroda

Jolanta Sajdak

Julia Taszycka

Aleksandra Blicharczyk

wyróżnienie

Małgorzata Rodzeń

Amelia Śnigórska

wyróżnienie

Jolanta Sajdak

Oliwia Uliasz

wyróżnienie

Magdalena Urbańska

Nikola Jarosz

Szymon Jurczyk

wyróżnienie

Dorota Łasowska

Konkurs plastyczny na kartkę świąteczną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno

miejski I m Kuziorowicz Maja Małgorzata Wach
II m Kukla Maria i Wilusz Szymon
III m Markiewicz Maja
wyr. Czech Katarzyna, Czyżowska Milena, Jagiełło Julia
Konkurs plastyczny na ozdobę choinkową, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski I m Jagiełło Julia i Łobaza Julia Małgorzata Wach
II m Kuziorowicz Maja
III m Markiewicz Maja
Konkurs plastyczny na kartkę wielkanocną, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

I m - Markiewicz Maja

II m - Czyżowska Milena i Łobaza Julia

III m - Jagiełło Julia i Kuziorowicz Maja

Małgorzata Wach
Konkurs plastyczny na najpiękniejszą pisankę, zorganizowany dla zuchów Hufca Krosno miejski

I m - Czyżowska Milena i Jagiełło Julia

II m - Łobaza Julia

III m - Kuziorowicz Maja i Markiewicz Maja

Małgorzata Wach

Międzyszkolny konkurs plastyczny "Zimowe pejzaże"

miejski

Izabela Jamroga

I miejsce

p. Elżbieta Juszczyk

Natalia Bęben

II miejsce

p. Magdalena Urbańska

Agnieszka Hasiak

wyróżnienie                                                        

p. Małgorzata Rodzeń
XIII Konkurs Plastyczny Wielkanocne Tradycje Pogranicza- palma, pisanka, wieniec, ozdoba świąteczna

miejski

kat. pisanka-                    

I miejsce-Milena Sitek

p. Magdalena Urbańska

kat. ozdoba świąteczna-                       I miejsce- Natalia Białek    

II miejsce- Zuzanna Folcik                                                  

p. Lucyna Jankiewicz-Sompel
Konkurs plastyczny "Papuga" ogólnopolski

Jessica Inglot

II m ce

RCKP
"Jestem uważnym obserwatorem przyrody" IX edycja miejski

Szymon Jurczyk

wyróżnienie

Dorota Łasowska
"Wiosenne rymowanki"- konkurs recytatorski miejski Oliwia Józefczyk Elżbieta Juszczyk
"My się mówić nie boimy" - Piękne wiesze dla Babci i Dziadka - edycja IV miejski Amelia Śnigórska Jolanta Sajdak
Miejskie Dyktando PWSZ Kwalifikacje do etapu miejskiego

Szymon Jurczyk, Mateusz Cieśla, Emilia Markowska, Emma Parylak, Bartosz

Jakóbkiewicz, Kacper Kustroń, Bartosz Jagiełło

Interdyscyplinarny Konkurs Międzyszkolny „Jestem z Krosna” miejski I m ce drużyna
I miejsce Patrycja Kielar-  ( kategoria muzyka) Józefa Filar

I miejsce Jesica Inglot   - 

( kategoria plastyka)

Dorota Łasowska
III miejsce  Emma Parylak- ( kategoria wiedza) Józefa Filar
V Turniej Zdrowotny miejski I m drużyna Mateusz Krawczyk
Konkurs recytatorski „Wiosna wierszem malowana” miejski

III miejsce

Aleksandra Blicharczyk

Małgorzata Rodzeń

V Międzyszkolny Konkurs dla uczniów klas I-III "Wiosenny bukiet"

miejski

Maja Gierlach

nagroda

p. Dorota Łasowska

Natalia Bęben

wyróżnienie

p. Magdalena Urbańska

Patrycja Kielar

wyróżnienie

p. Józefa Filar
"Malowane rymy" miejski

Amelia Śnigórska

nagroda

p. Jolanta Sajdak

Wojciech Jagusztyn

nagroda

p. Magdalena Urbańska

Interdyscyplinarny Konkurs Międzyszkolny ,, Jestem z Krosna”.

miejski

Nagrody indywidualne:

I miejsce Patrycja Kielar- ( kategoria muzyka)

I miejsce Jesica Inglot   -

( kategoria plastyka)

III miejsce Emma Parylak- ( kategoria wiedza)

Józefa Filar
Nagroda drużynowa I miejsce
Konkurs plastyczny „Niezapominajki są to kwiatki z bajki” miejski

Agnieszka Hasiak

nagroda

Małgorzata Rodzeń
Klasy IV- VII i G
Konkursy przedmiotowe
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XIII edycja konkursu „Poszukiwacze Zaginionych Baterii” za rok szkolny 2016/17 miejski S P nr 14 z OSiI –VIII miejsce

Katarzyna Rygiel-Hałucha

Magdalena Urbańska

wyróżnienia w kategorii: „Najlepszy poszukiwacz”:

Julia Jagiełło

Maja Pilecka

Oliwia Adamska

Małgorzata Wach

Katarzyna Rygiel-Hałucha

Małgorzata Rodzeń

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Selfie w Karpackich Parkach Krajobrazowych”- VII edycja wojewódzki

 I miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa-

 Katarzyna Uliasz

Katarzyna Rygiel-Hałucha

III miejsce w kategorii Szkoła Podstawowa -

Kinga Dybaś

wyróżnienie w kategorii Szkoła Podstawowa -

Zuzanna Skutnicka

II miejsce w kategorii Gimnazjum

Wiktor Ostrowski

Małgorzata Zych

Konkurs przedmiotowy

z matematyki -

KO Rzeszów

szkolny

Adam Głowacki

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Patryk Michalski-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Agnieszka Szopa

Franciszek Marosz-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

z języka polskiego -

KO Rzeszów

szkolny

Milena Godek

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Anna Antoniuk

Klaudiusz Rogula

Zakwalifikowany do etapu rejonowego

Konkurs przedmiotowy

z matematyki -

KO Rzeszów

rejonowy

Adam Głowacki

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Jolanta Lawera

Konkurs przedmiotowy

z języka polskiego -

KO Rzeszów

rejonowy

Milena Godek

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Anna Antoniuk

Klaudiusz Rogula

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

rejonowy

Patryk Michalski-

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Agnieszka Szopa

Franciszek Marosz-

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

Zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego

Renata Nowak

Jasielski Konkurs Matematyczny im. H. Steinhausa

rejonowy

Katarzyna Uliasz (Vkl.)

IV m ce

Kat. klas VI

Agnieszka Oczoś

Patrick Bajorski

IV m ce

Kat. klas VII

Marzena Czepiel

Alicja Kosak

V m ce

Kat. klas VII

Jolanta Lawera

Adam Głowacki

V m ce

Kat. klas VII

Jolanta Lawera
Konkurs na kartkę świąteczną bożonarodzeniową w języku angielskim/ niemieckim międzyszkolny

Mateusz Niziołek kl V d

III miejsce

Marzena Pelczar

Konkurs przedmiotowy

z języka angielskiego -

KO Rzeszów

Franciszek Marosz-

LAUREAT

Matylda Gronicka

Adam Szymański-

FINALISTA

Renata Nowak

Konkurs przedmiotowy

z języka polskiego -

KO Rzeszów

wojewódzki

Milena Godek

LAUREAT

Anna Antoniuk

Klaudiusz Rogula

LAUREAT

Anna Antoniuk

Konkurs przedmiotowy

z matematyki -

KO Rzeszów

wojewódzki

Adam Głowacki

FINALISTA

Jolanta Lawera

Miejskie Dyktando PWSZ

Kwalifikacje do etapu miejskiego

Nina Czarnowska, Bartłomiej Klamut, Patrycja Zborowska, Klaudiusz

Rogula, Jan Rachwał, Natalia Tęcza, Maria Cmok, Franciszek Marosz

PRIMAPRILISOWE zmagania turystyczne miejski

Drużyna

wyróżnienie

Maria Soboń
Klasy IV- VI
Konkursy plastyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun

„Nietoperze liczą na nas”

rejon

Milena Misiewicz

wyróżnienie

Małgorzata Zych

Nina Menet

wyróżnienie

Mateusz Niziołek

wyróżnienie

"Drzewa naszych lasów"

miejski

Adam Tkaczyk

Marcin Warywoda

nagroda

Małgorzata Zych

Agnieszka Nowak

Erika Czekańska

Michał Wierdak

wyróżnienie

Konkurs Podkarpackiej Izby Architektów RP „Dom Moich Marzeń”

wojewódzki

Szkoła

nagroda dla klasy IVb ic

Małgorzata Zych

Patryk Raś (4b), Agnieszka Nowak (4c), Michał Żukowicz (4d) i Sara Omachel (4f)

wyróżnienia

Konkurs fotograficzny "Oblicza integracji" ogólnopolski

III m ce

Za fotoreportaż "W naszej szkole - wszyscy jesteśmy tacy sami"

Mateusz Krawczyk

Marta Kokosza

Klasy IV- VI
Konkursy literackie, czytelnicze, recytatorskie
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XIV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej - kat. recytacja rejonowy

"Zabierz książkę na wakacje"

Konkurs na recenzję literacką KBP

miejski

Karolina Gronicka

laureatka

Patryk Krzanik

laureat

Alicja Szepelak

Julia Frankowicz

laureatka

Anna Antoniuk

Nina Czarnowska

laureatka

Dominika Kłak - G

laureatka

Dorota Dynowska

XIV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej - kat. recytacja

rejonowy

Wiktoria Kopacz

II m ce

Beata Ślączka

Szymon Zygmunt

III m ce

Anna Antoniuk

"Wesołe scenariusze" - przegląd konkursowy RCKP

powiatowe

Anna Boczar

Wyróżnienie

Kategoria - mała forma sceniczna

Anna Antoniuk

Przemysław Płatek

Wyróżnienie

Kategoria - mała forma sceniczna

Alicja Szepelak
"Baśń dla Pana Andersena" - konkurs literacki KBP miejski

Julia Frankowicz

nagroda

Anna Antoniuk

II Krośnieński Konkurs Recytatorski

miejski

Anna Boczar

nagroda

Anna Antoniuk

Przemysław Płatek

wyróżnienie

Alicja Szepelak
Klasy IV- VI
Konkursy muzyczne
Nazwa Konkursu Etap Uczeń/ Miejsce Opiekun
XIV Międzyszkolny Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej- kat. zespół rejonowy Dawid Dudek
Klasy IV- VI
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu Etap

Uczeń

Miejsce

Opiekun

Indywidualne Igrzyska Dzieci w Lekkoatletyce

Powiat

Rzut piłeczką palantową:

I miejsce - Milena Czekańska

III miejsce - Dominika Krok

II miejsce - Filip Polak

Agnieszka Jurczak

Antoni Bykowski Olga Baran

Skok w dal : I miejsce - Julia Kobiałka

Skok wzwyż:

II miejsce - Milena Miezin

I miejsce - Jan Rachwał

III miejsce - Oskar Guzik

Bieg na 60 m:

I miejsce - Natalia Duda

III miejsce - Jakub Kozłowski

Bieg na 1000 m :

III miejsce - Jakub Michalski

Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt

Powiat

III miejsce

Justyna Pawlik

Milena Białas

Patrycja Kmiotek

Urszula Wolska

Apolonia Węgrzyn

Zuzanna Krówka

Nikola Kochanowicz. Milena Miezin

Klaudia Rząsa

Aleksandra Skutnicka

Claudia Mikiewicz

Agnieszka Jurczak

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców Powiat

III miejsce

Paweł Albrycht

Oliwier Bryda

Szymon Dębiczak

Remigiusz Dubiel

Wojciech Gużkowski

Kacper Albrycht

Błażej Korzeniowski

Kacper Montsko

Jakub Pawlik

Przemysław Toropolski

Olga Baran

Podkarpacka Liga Pływacka 3 rzut wiosna Nowa Dęba

Ilona Stachowicz

2 miejsce 400m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

W. Borek

P. Hec

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2016/2017

IV rzut

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

3 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl motylkowy

W. Borek

P. Hec

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic podsumowanie sezonu 2016/2017

Ilona Stachowicz

1 miejsce

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

1 miejsce

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików II runda Mielec

Ilona Stachowicz

1 miejsce 200 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

5 miejsce 100 m styl dowolny

W. Borek

P. Hec

Kamil Stachowicz

6 miejsce 400 m styl dowolny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Pływanie

finał wojewódzki

wojewódzki

Ilona Stachowicz

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

W. Borek

P. Hec

III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin

O puchar wójta gminy Zamość

ogólnopolski

Antoni Przybyła

I m ce

Kat. KUMITE

-
Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin IKO o Puchar Białego Niedźwiedzia ogólnopolski

Antoni Przybyła

I m ce

Kat. KUMITE

Międzynarodowe Zawody Pływackie z okazji 25 - lecia Klubu Pływackiego "Sokół" Rzeszów międzynarodowe

Szelc Aleksandra

V mce

50m grzbietowy

Szelc Aleksandra

III mce

50m dowolny

Szelc Aleksandra

III mce

100m dowolny

Mikiewicz Klaudia

VI mce

50m dowolny

Mikiewicz Klaudia

IV mce

100m klasyczny

Podkarpacka Liga Pływacka jesień 2017

makroregionalny

Szelc Aleksandra

I mce

50m dowolny

Szelc Aleksandra

III mce

100m grzbietowy

Unihokej dziewcząt

Powiat

I miejsce

Amelia Stapińska

Maja Praisnar

Anna Kumiega

Anna Boczar

Justyna Pawlik

Milena czekańska

Milena Miezin

Emilia Krauz

Olga Baran

Unihokej chłopców

Powiat

Max Kuchta

Jan Rachwał

Konrad Głód

Jakub Kozłowski

Jakub Rączka

Michał Janusz

Filip Polak

Jakub Michalski

Max Kulig

Kacper Kaczorowski

Antoni Bykowski

Szachy drużynowe Powiat

Aleksander Szczepanik

Nikola Penar

Katarzyna Uliasz

Oliwier Kłym

Renata Piekarska - Guzek

Puchar Polski w Judo

Zakopane 2017

ogólnopolski

Filip Bęben

III m ce

-

Gimnastyka dziewcząt

Finał wojewódzki

VIII

Julia Czekańska

Małgorzata Kozak

Milena Miezin

Natalia Piekarska - Guzek

Karolina Wacek

Sara Omachel

Agnieszka Jurczak

Minipiłka ręczna dziewcząt

rejon

III miejsce

Milena Czekańska

Martyna Rychtyk

Dominika Krok

Justyna Pawlik

Anna Kumiega

Amelia Stapińska

Milena Miezin

Maja Praisnar

Olga Baran
Minikoszykówka dziewcząt Półfinał wojewódzki

Milena Czekańska

Martyna Rychtyk

Justyna Pawlik

Emilia Krauz

Julia Kobiałka

Milena Miezin

Erika Czekańska

Zuzanna Krówka

Maja Praisnar

Anna Kumiega

Amelia Stapińska

Kinga Klimczak

Olga Baran

Drużynowe sztafetowe biegi przełajowe chłopców młodszych

Powiat

Rejon

I miejsce

IV miejsce

1. Oskar Zając

2. Remigiusz Dubiel

3. Szymon Dębiczak

4. Oliwier Bryda

5. Igor Skoczylas

6. Kamil Gorzynik

7. Bałaban Michał

8. Wojciech Gużkowski

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Drużynowe biegi przełajowe chłopców starszych

Powiat

Rejon

II miejsce

IV miejsce

1. Błażej Korzeniowski

2. Jakub Michalski

3. Jakub Marszałek

4. Mikołaj Mola

5. Kacper Montsko

6. Paweł Albrycht

7. Mateusz Lenart

8. Oliwier Bryda

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Drużynowe biegi przełajowe dziewcząt starszych

Powiat

Rejon

I miejsce

II miejsce

1. Milena Czekańska

2. Milena Miezin

3. Justyna Pawlik

4. Pola Urbanek

5. Zuzanna Krówka

6. Alicja Kosak

7. Nikola Kochanowicz

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Turniej "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - piłka nożna chłopcy U12

Powiat

I miejsce

1.Kubacki

2. Krzywda

3. Zając

4. Urbanik

5. Bienia

6. Mola

7. Bryda

8. Dubiel

9. Dębiczak

10. Pawlik

Dariusz Liana

Mini piłka siatkowa dziewcząt

Powiat

Rejon

I miejsce

III miejsce

1. Martyna Rychtyk

2. Milena Czekańska

3. Justyna Pawlik

4. Julia Kobiałka

5. Maja Praisnar

6. Martyna Krok

7. Pelczar Julia

8. Nikola Kochanowicz

9. Anna Kumiega

Jakub Haimroth

Nazwa konkursu, zawodów Etap Uczeń, miejsce opiekun
Zawody Pływackie z cyklu Sportowe Wakacje 2017 Ustrzyki Dolne

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Jasła 2017

Ilona Stachowicz

2 miejsce 50 m styl klasyczny

3 miejsce 50 m styl dowolny

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl dowolny

II Memoriał Pływacki im.G.Kuczyńskiego w Sandomierzu

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 100 m styl zmienny

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 100 m styl zmienny

Martyna Marczak

5 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl zmienny

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2017/2018

I rzut

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego 2017

Dębica

Ilona Stachowicz

1 miejsce 200 m styl zmienny

2 miejsce 200 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl zmienny

3 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 50m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

Kamil Stachowicz

3 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl grzbietowy

6 miejsce 100 m styl grzbietowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

1 miejsce 100 m styl klasyczny

1 miejsce 200 m styl klasyczny

3 miejsce 100 m styl zmienny

4 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl dowolny

Dominik Urbański

6 miejsce 50 m styl motylkowy

Zawody Pływackie 26 finału WOŚP w Dąbrowie Tarnowskiej

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl dowolny

Kamil Stachowicz

2 miejsce 25 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

Martyna Marczak

2 miejsce 25 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

Maja Pilecka

3 miejsce 25 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl dowolny

Zawody Pływackie w ramach 26 finału WOŚP w Gorlicach

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl dowolny

Maja Pilecka

3 miejsce 50 m styl dowolny

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic sezon 2017/2018

II rzut

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl klasyczny

3 miejsce 50 m styl motylkowy

Maja Pilecka

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl klasyczny

5 miejsce 50 m styl dowolny

Maja Łukowska

5 miejsce 50 m styl motylkowy

Zawody o Puchar Prezydenta Mielca

Ilona Stachowicz

3 miejsce 200 m styl grzbietowy

3 miejsce 200 m styl zmienny

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl zmienny

Kamil Stachowicz

3 miejsce 200 m styl grzbietowy

6 miejsce 100 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 200 m styl klasyczny

4 miejsce 100 m styl zmienny

Dominik Urbański

3 miejsce 100 m styl motylkowy

Martyna Marczak

5 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl klasyczny

5 miejsce 100 m styl motylkowy

Sztafeta dziewcząt

(I.Stachowicz,C.Mikiewicz,M.Marczak, A.Szelc)

5 miejsce 4x100 m styl dowolny

5 miejsce 4x100 m styl zmienny

Sztafeta chłopców

(K.Stachowicz,D.Urbański,J.Marszałek, Sz.Zygmunt)

3 miejsce 4x100 m styl dowolny

3 miejsce 4x100 m styl zmienny

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików I runda

Claudia Mikiewicz

2 miejsce 100 m styl klasyczny

5 miejsce 200 m styl klasyczny

Memoriał Jerzego Szczerbatego Puchar Ziemi Podkarpackiej

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl zmienny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

Kamil Stachowicz

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl dowolny

Martyna Marczak

6 miejsce 100 m styl klasyczny

4 miejsce 50 m styl motylkowy

6 miejsce 50 m styl klasyczny

Dominik Urbański

5 miejsce 100 m styl klasyczny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

4 miejsce 50 m styl klasyczny

Igrzyska Dzieci Pływanie

Półfinał wojewódzki

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce styl klasyczny

Dominik Urbański

1 miejsce 50 m styl motylkowy

Martyna Marczak

2 miejsce 50 m styl motylkowy

Jakub Piekarski-Guzek

3 miejsce 50 m styl klasyczny

Sztafeta dziewcząt (M.Pilecka, I.Kokosza, M.Marczak, A.Szelc,

C.Mikiewicz, I.Stachowicz)

1 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

Sztafeta chłopców (K.Stachowicz, Paweł Albrycht, D.Urbański, J.Piekarski-Guzek, Sz.Zygmunt. J.Marszałek)

1 miejsce 6 x 25 m styl dowolny

Otwarte Mistrzostwa Gorlic w Pływaniu

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl motylkowy

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

4 miejsce 50 m styl dowolny

5 miejsce 50 m styl motylkowy

Martyna Marczak

4 miejsce 50 m styl klasyczny

6 miejsce 50 m styl motylkowy

„Biało-Czerwone Zawody Pływackie”

z okazji 227 Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja

Dąbrowa Tarnowska

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

1 miejsce 50 m dowolny kategoria open

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

2 miejsce 50 m dowolny kategoria open

Maja Pilecka

2 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

3 miejsce 50 m dowolny kategoria open

Maja Łukowska

3 miejsce 50 m dowolny rocznik 2005

6 miejsce 50 m dowolny kategoria open

Pływanie Finał Wojewódzki

Ilona Stachowicz - 50 m. stylem grzbietowym -

I miejsce

Claudia Mikiewicz - 50 m. stylem klasycznym -

I miejsce

Sztafeta 6x25 m. stylem dowolnym dziewcząt -

I miejsce:

1. Maja Pilecka

2. Izabela Kokosza

3. Ilona Stachowicz

4. Claudia Mikiewicz

5. Aleksandra Szelc

6. Martyna Marczak

Sztafeta 6x25 m. stylem dowolnym chłopców -

I miejsce:

1. Szymon Zygmunt

2. Jakub Marszałek

3. Jakub Piekarski - Guzek

4. Dominik Urbański

5. Paweł Albrycht

6. Kamil Stachowicz

Robert Guzik

Wojciech Borek

Piotr Hec

Szachy Indywidualne

Finał Wojewódzki

Katarzyna Uliasz - IV miejsce Renata Piekarska - Guzek

Szachy Indywidualne

Powiat

Katarzyna Uliasz - I miejsce

Julia Taszycka - I miejsce

Oliwier Kłym - III miejsce

Milena Ćwik - IV miejsce

Renata Piekarska - Guzek

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

Powiat

I miejsce

1. Jan Rachwał

2. Błażej Korzeniowski

3. Konrad Głód

4. Jakub Michalski

5. Mikołaj Mola

Jakub Heimroth

„Baw się z nami" Powiat

II miejsce

1. Jakub Kustroń

2. Jakub Szuba

3. Szymon Krówka

4. Szymon Jurczyk

5. Przemek Toropolski

6. Amelia Woś

7. Sara Omachel

8. Amelia Wojnarowska

9. Kinga Klimczak

10. Maja Szymkowiak

Agnieszka Jurczak

Olga Baran

Minisiatkówka chłopców

Rejon

II miejsce Jakub Heimroth
Półfinał Wojewódzki Półfinał Wojewódzki

Jakub Heimroth

Finał Wojewódzki

Półfinał Wojewódzki

VI miejsce

1. Jan Rachwał

2. Kacper Kaczorowski

3. Maksymilian Kulig

4. Jakub Michalski

5. Jakub Kozłowski

6. Michał Janusz

7. Jakub Kustroń

8. Kacper Rusin

Michał Musijowski

 

O szkole

Piosenka "Nasza Szkoła"

Przewiń na górę