Sukcesy pływackie 2018/2019

Wpisane przez: Nauczyciele
Odsłony: 192

 

Nazwa konkursu, zawodów Etap Uczeń, miejsce opiekun

Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego

Dębica

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 400 m styl zmienny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 200 m styl grzbietowy

3 miejsce 400 m styl dowolny

3 miejsce 800 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

5 miejsce 200 m styl grzbietowy

5 miejsce 400 m styl dowolny

Claudia Mikiewicz

2 miejsce 50 m styl klasyczny

2 miejsce 200 m styl klasyczny

4 miejsce 200 m styl dowolny

4 miejsce 400 m styl dowolny

Martyna Marczak

3 miejsce 400 m styl zmienny

3 miejsce 200 m styl zmienny

5 miejsce 100 m styl motylkowy

Dominik Urbański

5 miejsce 200 m styl klasyczny

6 miejsce 100 m styl motylkowy

6 miejsce 50 m styl motylkowy

Zawody Pływackie z cyklu Sportowe Wakacje 2018

Ustrzyki Dolne

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

1 miejsce 400 m styl dowolny open

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl klasyczny

Zawody Pływackie o tytuł Burmistrza Miasta Jasła 2018  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

1 miejsce 400 m styl dowolny open

Kamil Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl klasyczny

III Memoriał Pływacki im.G. Kuczyńskiego Sandomierz  

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl zmienny

 
Nazwa konkursu, zawodów Etap Uczeń, miejsce opiekun

I Sądecki Mityng Pływacki

„Pływanie z Mistrzem”

Nowy Sącz

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 100 m styl dowolny

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 400 m styl dowolny

 

Kamil Stachowicz

2 miejsce 400 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl dowolny

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 400 m styl dowolny

Martyna Marczak

3 miejsce 100 m styl klasyczny

6 miejsce 50 m styl motylkowy

Maja Pilecka

5 miejsce 100 m styl dowolny

6 miejsce 100 m styl grzbietowy

Liga Pływacka Grand Prix Gorlic 2018/2019

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

 

Kamil Stachowicz

4 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

2 miejsce 50 m styl motylkowy

Martyna Marczak

3 miejsce 50 m styl dowolny

2 miejsce 50 m styl motylkowy

2 miejsce 50 m styl klasyczny

Maja Pilecka

6 miejsce 50 m styl dowolny

6 miejsce 50 m styl klasyczny

XIV Zawody pływackie z okazji Święta Niepodległości

Mielec

 

Ilona Stachowicz

3 miejsce 200 m styl dowolny

4 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl klasyczny

 

Kamil Stachowicz

4 miejsce 200 m styl zmienny

I Meeting Pływacki Nagrody.pl

Kolbuszowa

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 400 m styl dowolny

1 miejsce 200 m styl dowolny

1 miejsce 100 m styl dowolny

1 miejsce 200 m styl grzbietowy

1 miejsce najlepsza zawodniczka 13 lat

 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 200 m styl dowolny

2 miejsce 200 m styl grzbietowy

3 miejsce 400 m styl dowolny

4 miejsce 100 m dowolny

4 miejsce najlepszy zawodnik 13 lat

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 100 m styl klasyczny

1 miejsce 100 m styl motylkowy

3 miejsce 400 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl dowolny

3 miejsce najlepsza zawodniczka 13 lat

Martyna Marczak

2 miejsce 200 m styl dowolny

2 miejsce 100 m styl motylkowy

4 miejsce 400 m dowolny

4 miejsce 100 m styl klasyczny

4 miejsce najlepsza zawodniczka 13 lat

Maja Pilecka

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 200 m styl grzbietowy

5 miejsce 400 m styl dowolny

5 miejsce 100 m styl dowolny

6 miejsce najlepsza zawodniczka 13 lat

Dominik Urbański

3 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl motylkowy

4 miejsce 400 m styl dowolny

5 miejsce 100 m styl dowolny

6 miejsce najlepszy zawodnik 13 lat

Zimowe Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego w Pływaniu

Sanok

 

Ilona Stachowicz

1 miejsce 400 m styl dowolny

1 miejsce 400 m styl zmienny

2 miejsce 100 m styl zmienny

2 miejsce 200 m styl zmienny

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 50 m styl dowolny

4 miejsce 800 m styl dowolny

4 miejsce najlepsza zawodniczka 13 lat

 

Kamil Stachowicz

3 miejsce 1500 m styl dowolny

4 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 200 m styl grzbietowy

5 miejsce 100 m styl grzbietowy

6 miejsce 200 m styl zmienny

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

1 miejsce 100 m styl klasyczny

2 miejsce 200 m styl klasyczny

4 miejsce 100 m styl zmienny

4 miejsce 200 m styl zmienny

4 miejsce 100 m styl dowolny

4 miejsce 50 m styl motylkowy

6 miejsce 50 m styl dowolny

Martyna Marczak

2 miejsce 200 m styl motylkowy

4 miejsce 400 m styl zmienny

6 miejsce 100 m styl motylkowy

 
Przewiń na górę