Sukcesy sportowe uczniów 2019/2020

Wpisane przez: dyr Alicja Szepelak
Odsłony: 278
Klasy IV- VIII
Konkursy sportowe
Nazwa Konkursu/ organizator Etap Uczeń/Miejsce Opiekun

Letnie Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego

w Pływaniu

Dębica

Ilona Stachowicz

1 miejsce 400 m styl zmienny

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

2 miejsce 200 m styl zmienny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 50 m styl dowolny

4 miejsce 200m styl dowolny

4 miejsce 400 m styl dowolny

5 miejsce 100 m styl dowolny

5 miejsce 800 m styl dowolny

Piotr Hec

Claudia Mikiewicz

1 miejsce 50 m styl klasyczny

1 miejsce 200 m styl klasyczny

2 miejsce 100 m styl klasyczny

3 miejsce 100 m styl motylkowy

5 miejsce 200 m styl zmienny

Piotr Hec

Kamil Stachowicz

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

4 miejsce 200 m styl grzbietowy

4 miejsce 200 m styl dowolny

4 miejsce 1500 m styl dowolny

6 miejsce 50 m styl grzbietowy

6 miejsce 400 m styl dowolny

 Piotr Hec

Maja Pilecka

4 miejsce 50 m styl grzbietowy

Maja Łukowska

6 miejsce 50 m styl grzbietowy

Indywidualne Mistrzostwa Dzieci w Lekkoatletyce

Powiat

Skok w dal:

Gaja Więcek - I miejsce

Igor Skoczylas - II miejsce

Skok wzwyż:

Remigiusz Dubiel-II miejsce

Bieg na 1000 m:

Karol Michna - III miejsce

Agnieszka Jurczak

Antoni Bykowski

Indywidualne Mistrzostwa Młodzieży w Lekkoatletyce

Powiat

Sztafeta dziewcząt:

I miejsce

Natalia Duda

Zuzanna Krówka

Julia Kobiałka

Nikola Kochanowicz

Sztafeta chłopców:

I miejsce

Wiktor Białogłowicz

Jakub Kozłowski

Dominik Szałankiewicz

Oskar Kleszko

Bieg 600 m:

Pola Urbanek - II miejsce

Milena Miezin - III miejsce

Bieg 60 m:

Nikola Kochanowicz - III m.

Pchnięcie kulą:

Milena Czekańska - II m.

Dawid Krzywda - II miejsce

Skok w dal:

Julia Kobiałka - I miejsce

Maksymilian Kuchta - I m.

Mikołaj Mola - III miejsce

Bieg 1000 m:

Mikołaj Janusz - II miejsce

Michał Kus - III miejsce

Bieg 300 m :

Kacper Szafran - II miejsce

Bieg 100 m :

Oskar Kleszko - I miejsce

Jakub Kozlowski - II miejsce

Dominik Szałankiewicz-III m

Agnieszka Jurczak

Jerzy Guzek

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2005 i młodsi

Powiat

Chłopcy I miejsce:

Konrad Krzywda

Nataniel Prajsnar

Szymon Dębiczak

Emil Wajda

Karol Michna

Kamil Gorzynik

Wojciech Gużkowski

Bartosz Jagiełlo

Oliwier Bryda

Igor Skoczylas

Dariusz Liana

Jakub Heimroth

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2005 i młodsi

Powiat

Chłopcy II miejsce:

Kacper Szafran

Michał Kus

Franciszek Urbanik

Sebastian Bienia

Jakub Kozłowski

Michał Janusz

Norbert Kopera

Dominik Bilski

Dominik Szałankiewicz

Jakub Marszałek

Dariusz Liana

Sztafetowe Biegi Przełajowe

2005 i młodsi

Powiat

Dziewczęta III miejsce:

Pola Urbanek

Milena Czekańska

Izabela Kokosza

Aleksandra Skutnicka

Amelia Paczosa

Emilia Drozd

Milena Białas

Maja Korzeniowska

Patrycja Zając

Agnieszka Jurczak

Halina Orszulak

Współzawodnictwo Sportowe Szkół w roku szkolnym 2018/2019

Org. PSZS

Miejski

wojewódzki

I m ce w Krośnie SP 14

10 m ce w województwie na 1300 szkół

nauczyciele

wychowania fizycznego

Igrzyska Dzieci

Unihokej chłopców

Powiat

Półfinał wojewódzki

I miejsce

IV miejsce

Remigiusz Dubiel

Szymon Dębiczak

Karol Michna

Kamil Gorzynik

Bartosz Mermon

Damian Czaja

Dominik Szuba

Jakub Pawlik

Michał Baran

Michał Musijowski

Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Szpetnar Cup

I miejsce

Mikołaj Janusz

Norbert Kopera

Remigiusz Dubiel

Wiktor Białogłowicz

Michał Kus

Szymon Dębiczak

Patryk Borek

Dariusz Liana

Halowy Turniej Piłki Nożnej

Szkół Podstawowych

Powiat

I miejsce

Dominik Bilski

Wiktor Białogłowicz

Kacper Sęp

Jakub Kozłowski

Dawid Krzywda

Patryk Borek

Norbert Kopera

Franciszek Urbanik

Kacper Szafran

Maciej Tomkowicz

Dariusz Liana

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Koszykówka Dziewcząt

Powiat

Rejon

I miejsce

I miejsce

Milena Czekańska

Milena Miezin

Patrycja Zając

Klaudia Mikiewicz

Pola Urbanek

Julia Kobiałka

Martyna Rychtyk

Emila Krauz

Nikola Kochanowicz

Milena Misiewicz

Iga Frączkiewicz

Olga Baran

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Unihokej Chłopców

Powiat

II miejsce

Michał Kus

Patryk Borek

Mikołaj Janusz

Filip Polak

Norbert Kopera

Wiktor Białogłowicz

Mateusz Piątkowski

Michał Musijowski

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Unihokej Dziewcząt

Powiat

I miejsce

Milena Czekańska

Milena Miezin

Partycja Zając

Milena Białas

Natalia Duda

Izabela Kokosza

Pola Urbanek

Jagoda Markowicz
Jerzy Guzek
Ogólnopolskie Mistrzostwa Sztafet na ergometrze wioślarskim ogólnopolski

Barbara Staroń

Nycz Dominika

Białek Natalia

III m ce

Jerzy Guzek

Piotr Sęk

Zawody Pływackie na odkrytym basenie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła

  

Ilona Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

1 miejsce 400 m styl dowolny open
Piotr Hec

Kamil Stachowicz

1 miejsce 25 m styl dowolny

2 miejsce 400 m styl dowolny open 
Krośnieńska Olimpiada Dzieci i Młodzieży z okazji 100-lecia PKOL   

Ilona Stachowicz

2 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl zmienny 
Piotr Hec

Kamil Stachowicz

2 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

5 miejsce 100 m styl dowolny 

IV Memoriał Pływacki im. Grzegorza Kuczyńskiego

Sandomierz

Ilona Stachowicz

1 miejsce 100 m styl zmienny

2 miejsce 50 m styl grzbietowy 
Piotr Hec 

Kamil Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

3 miejsce 100 m styl zmienny
I Międzynarodowe Mistrzostwa Leska w Pływaniu

Ilona Stachowicz

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

3 miejsce 50 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl dowolny

3 miejsce 100 m styl zmienny
Piotr Hec

Kamil Stachowicz

4 miejsce 50 m styl grzbietowy

4 miejsce 100 m styl grzbietowy

5 miejsce 100 m styl dowolny

6 miejsce 50 m styl dowolny

XV Zawody Pływackie z okazji Święta Niepodległości

Mielec

Ilona Stachowicz

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

1 miejsce 200 m styl grzbietowy

2 miejsce 100 m styl zmienny

2 miejsce 200 m styl zmienny
Piotr Hec

Kamil Stachowicz

1 miejsce 100 m styl grzbietowy

1 miejsce 200 m styl grzbietowy

4 miejsce 200 m styl zmienny

5 miejsce 100 m styl zmienny
I rzut Ligii Pływackiej Grand Prix Gorlic sezon 2019/2020

Gorlice

23.11.2019 r.
Ilona Stachowicz

Juniorka Młodsza rocz.2006-2005-2004

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy

1 miejsce 50 m styl klasyczny PK
Piotr Hec

Kamil Stachowicz

Junior Młodszy rocz.2006-2005-2004

1 miejsce 50 m styl dowolny

1 miejsce 50 m styl grzbietowy

1 miejsce 50 m styl motylkowy 

 

Igrzyska Dzieci

Piłka Ręczna chłopców

 powiat

III miejsce

Remigiusz Dubiel

Szymon Dębiczak

Karol Michna

Kamil Gorzynik

Bartosz Mermon

Igor Skoczylas

Dominik Szuba

Jakub Pawlik

Nikodem Dudek

 Michał Baran

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Koszykówka chłopców

Powiat

Rejon

I miejsce

I miejsce

Bartłomiej Bęben

Hubert Dmitruk

Michał Janusz

Mikołaj Janusz

Kacper Kaczorowski

Jakub Kozłowski

Maksymilian Kulig

Michał Kus

Mateusz Piątkowski

Filip Polak

Jakub Rączka

Michał Baran

Olga Baran

Igrzyska Dzieci

Szachy drużynowe

Powiat

Rejon

II miejsce

IV miejsce

Milena Ćwik

Martyna Mansz

Piotr Mazur

Jakub Nowak

Renata Piekarska - Guzek

Agnieszka Jurczak

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Szachy drużynowe

 Półfinał wojewódzki

I miejsce

I miejsce

X miejsce

Oliwier Kłym

Nikola Penar

Aleks Szczepanik

Katarzyna Uliasz

Renata Piekarska - Guzek
       

Przewiń na górę