Sukcesy sportowe 2007/08 - I semestr

Wpisane przez: Administrator
Odsłony: 2874


 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
 Rejonowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
(mini piłka ręczna)
 rejon  Drużyna
III miejsce
 p. Magdalena Wróbel
 Zimowe Mistrzostwa
Okręgu Podkarpackiego
w pływaniu

 wojewódzkie  Kinga Bik
I miejsce
(50m s.klasyczny)
p. Wojciech Borek
p. Robert Guzik

 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
(Minipiłka ręczna dziewcząt)
  powiat  Drużyna
I miejsce
  p. Magdalena Wróbel
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
(Piłka siatkowa dziewcząt)
Drużyna
III miejsce

 Mistrzostwa Województw
w pływaniu
 eliminacje do
Mistrzostw Polski
 Kinga Bik
III miejsce
(200m s.klasyczny)
  p. Wojciech Borek
p. Robert Guzik
 Kinga Bik
III miejsce
(100m s.klasyczny)

 XIV Międzynarodowe
Zawody Pywackie
Kraków-Piekary Śląskie
 

 międzynarodowy   Kinga Bik
III miejsce
(50m s.klasyczny)
 II Międzynarodowe
Zawody Pływackie z okazji
Święta Niepodległości
Mielec 2007
międzynarodowy
 Kinga Bik
I miejsce
(100m s.klasyczny)
 III Zawody Pływackie
z okazji
Święta Niepodległości
 wojewódzki  Kinga Bik
III miejsce
(200m s.klasyczny)
 Kinga Bik
III miejsce
(100m s.zmienny)
 VIII Otwarte
Mistrzostwa Krosna
w pływaniu z okazji
Narodowego
Święta Niepodległości
 miejskie  Aleksander Tkaczyk
I miejsce
(25m s. dowolnym)
Patryk Lasek
II miejsce
(25m s. dowolnym)

 Maksymilian Szarota
III miejsce
(25m s. dowolnym)

 Aleksander Misygar
I miejsce
(25m s. dowolnym)

 Anna Bińczycka
II miejsce
(25m s. dowolnym)

 Paula Łysikiewicz
III miejsce
(25m s. dowolnym)

 Aleksander Ostafil
II miejsce
(25m s. dowolnym)

 Kinga Bik
I miejsce
(25m s. dowolnym)

 Sztafera 8x25m
I miejsce
(6 ucz z kl. IV + 2 ucz. z kl. VI)

Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
    
 

 

powiat

    

 Drużyna szkolna
III miejsce    

 p. Magdalena Wróbel
 Dawid Kasza
II miejsce
Biegi przełajowe 1000 m
  p. Antoni Bykowski
 Aleksander Tkaczyk
II miejsce
Biegi przełajowe
500 m

Dawid Kasza
I miejsce

Jakub Mika
III miejsce

Katarzyna Kos
I miejsce

 p. Waldemar Rodzeń

Kinga Trybus
II miejsce

Drużyna szkolna
I miejsce
w mini piłce nożnej

p. Antoni Bykowski
Mistrzostwa Polski
Formacji Tanecznych
w kategorii wiekowej
do lat 15
w stylu standardowym

ogólnopolski 


„Mała Gracja”


Aleksander Chara
Kacper Majewski
Sebastian Orszulak
Damian Szuba
Patryk Toropolski
Krzysztof Jamróg
Kinga Śnieżek
Dominika Munzberger
Emilia Szarota
Kamila Wijaszka
Paulina Raczyńska

II miejsce 

 

p. Andrzej Orszulak 

 

Przewiń na górę