Sukcesy sportowe 2007/08 - II semestr

Wpisane przez: Administrator
Odsłony: 2733

 

 Nazwa konkursu  Etap  Uczeń
Miejsce
 Opiekun
Turniej Piłki Nożnej
z okazji 80-lecia
AKS Krośnianka-Karpaty Krosno
 miejski Drużyna
I miejsce
p. Antoni Bykowski
 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Starosty Rzeszowskiego
i Burmistrza Boguchwały
wojewódzki
Karolina Łysikowska
Łukasz Kozłowski

II miejsce (kat.8-9-F)
p. Halina Orszulak
Zawody
"Młodzi modelarze - lotnicy na start" 
 wojewódzki Paweł Dopart
II  miejsce
p. Stanisław Guzik 
 I Krośnieńskie Zawody
Modeli Halowych
miejski
Paweł Dopart
III Miejsce
 IX Turniej Sportowo-Rekreacyjny
Szkół Podstawowych
Miasta Krosna
 miejski Drużyna
I miejsce
p. Agnieszka Jurczak
p. Antoni Bykowski
 Zawody Piłki Nożnej
o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1
w Krośnie
 miejski  Drużyna
II miejsce
 p. Antoni Bykowski
Mistrzostwa Podokręgu Karpackiego
w Tenisie Stołowym
kategoria "Żak"
 powiatowy Filip Kociuba
II miejsce
 
 IV Krośnieński Konkurs
"Podniebne marzenia - Latawce"
 miejski  Paweł Dopart
I miejsce
p. Stanisław Guzik 
XXII Podkarpacki Konkurs
Kartonowych i Plastikowych
Modeli Redukcyjnych
 wojewódzki  Paweł Dopart
II miejsce
 Konkurs o Puchar Dyrektora WORD
 powiatowy
 Drużyna:
Jabub Bachota,
Wojciech Barański,
Damian Mikosz

III miejsce
p. Augustyn Bajger
 Młodzieżowa Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w Pływaniu
wojewódzkie
Kinga Bik
I miejsce
 p. Robert Guzik
 Turniej Tańca Towarzyskiego Pleśna
"Trzeci krok z klasą"
 wojewódzki Karolina Łysikowska
Łukasz Kozłowski

II miejsce
p. Halina Orszulak     
 Turniej Grand Prix
Miejskiego Zespołu Szkół
z Oddziałami Integracyjnymi
 Karolina Łysikowska
Łukasz Kozłowski

I miejsce
Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce
 Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego
Stalowa Wola
 ogólnopolski Anna Jurczak
Miłosz Węklar

II miejsce
(kl. E styl ST/LA)
Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego Rzeszów
„Pierwszy Jesienny Krok”
Anna Jurczak
Miłosz Węklar

II miejsce
(kl. F styl ST/LA)
 IX Ogólnopolski
Turniej Tańca Towarzyskiego
„Puchar Wójta Gminy Haczów”
Anna Jurczak
Miłosz Węklar

I miejsce
(kl. F – kombinacja)
 Chód sportowy
"Z Robertem Korzeniowskim
na Krośnieńską Starówkę marsz"
    miejski Maksymilian Szarota
I miejsce
  nauczyciele
wychowania fizycznego 
Izabela Smolik
 I miejsce
Paula Oktabska
II miejsce
 Aleksander Tkaczyk
II miejsce
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w pływaniu
(st. klasyczny, dystans 50m)
 wojewódzki  Kinga Bik
I miejsce
w półfinałach
 p. Wojciech Borek
p. Robert Guzik
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w pływaniu
(sztafeta chłopców)
 Drużyna
IV miejsce
w półfinałach
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w pływaniu
(sztafeta dziewcząt)
 Drużyna
VI miejsce
w półfinałach
 Turniej Mini Siatkówki
Dziewczątklas V-VI
o Mistrzostwo Miasta Krosna
 miejski  Wiktoria Pelczarska
II miejsce
 p. Łysowski
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym chłopców
 powiat
 Drużyna
IV miejsce
p. Waldemar Rodzeń
Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w mini piłce koszykowej dziewcząt
Drużyna
III miejsce
p. Magdalena Wróbel
 Powiatowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w tenisie stołowym dziewcząt
Drużyna
I miejsce

 

Przewiń na górę