Drukuj

Ogłoszenie - nabór do sekcji pływackiej „Wodnik MOSiR Krosno”

Wpisane przez: dyr R. Guzik
Utworzono: 24 czerwiec 2021
Odsłony: 256

Uczniowski Klub Sportowy „Olimpijczyk 143”, działający przy Szkole Podstawowej Nr 14 w Krośnie ogłasza nabór do sekcji pływackiej „Wodnik MOSiR Krosno”.

Planowane będą zajęcia dla dzieci uczących się pływać, zajęcia doskonalące z pływania oraz zajęcia z treningu pływackiego. 

Zajęcia rozpoczynają od września 2021 na basenie na ul. Wojska Polskiego,  przewidywana ilość zajęć to dwa razy w tygodniu w grupach 6-10 osobowych w zależności od umiejętności pływackich. Dla grup początkujących przewidziane są 45 min w wodzie dla zaawansowanych 60 min.

Ilość grup, harmonogram zajęć, godziny rozpoczęcia będą zatwierdzane po zebraniu grupy.

Oprócz zajęć pływania przewidziane są obozy narciarskie w okresie zimowym oraz organizacja obozów letnich.

Chętni do zapisania dziecka proszeni są o pobranie deklaracji (w sekretariacie szkoły), wypełnienia i dostarczenia do sekretariatu Szkoły Podstawowej nr 14 w Krośnie, ul Wojska Polskiego 45 do końca sierpnia 2021.

Odpłatność za zajęcia obejmuje wejście na basen, opiekę i kształcenie przez trenerów pływania, ubezpieczenie i wynosi 200 zł miesięcznie.

Spotkanie organizacyjne z trenerami odbędzie się 1 września w dwóch terminach o godz. 10.00 i 17.00 w Szkole Podstawowej Nr 14 w Krośnie.

 

Deklaracja członkowska