Miło nam poinformować wszystkich, że mamy piękny finał na koniec roku. Wzięliśmy udział w Ogólnopolskim Konkursie plastyczno- technicznym dla kl. I - VIII „Polscy medaliści na Igrzyskach Olimpijskich w Montrealu 1976” i zwyciężyliśmy w niepowtarzalnym stylu!
Laureatami zostali:
1 miejsce Maja Niepokój,
2 miejsce Hubert Czekański,
3 miejsce Jakub Dziedzic.
Nasze techniki plastyczne, pomysłowość i trud twórczy i zgłębienie tematu konkursu urzekły jurorów konkursu i mamy rewelacyjny FINAŁ! Brawo!
Wychowawca Małgorzata Rodzeń
