Konkurs Plastyczny „Obiekty z listy światowego dziedzictwa UNESCO
Polska – Norwegia” rozstrzygnięty!

W kategorii wiekowej klas I-III Szkoły Podstawowej nagrody otrzymali: Amelia Stapińska IIIb, Daria Łosiak IIIb, Anna Boczar IIId, Wiktoria Kopacz IIIb, Aleksandra Kalisz IIIb.
Jury dodatkowo przyznało wyróżnienia dla: Wiktora Kielara Id, Mikołaja Gębali Id, Anny Kumiegi IIIb, Jana Prajsnara IIId, Karola Sitarza IIb, Adama Przyprawy IIIb, Wiktorii Kwolek IIIb, Julii Tomoń IIIb, Niny Czarnowskiej IIId i Wiktora Rząsy Ia.
Szkoła Podstawowa klasy IV-VI nagrody otrzymali: Wiktoria Tarczoń VIa, Klaudia Tuchowska IVa, Sara Rodzeń VIc, Patrycja Albrycht VIa, Tomasz Głowacki VIb.
Dodatkowo postanowiono wyróżnić prace: Kingi Głowackiej VIa, Karoliny Patlewicz VIb, Pauliny Kłos Vb, Katarzyny Gonet Va, Aleksandra Lenarta VIa i Pawła Mikosza IVb.

Małgorzata Zych, Małgorzata Rodzeń