Wyniki szkolnego etapu Międzynarodowego Konkursu Plastycznego UNESCO

Zakończył się szkolny etap Międzynarodowego Konkursu Plastycznego UNESCO Polska-Norwegia. Spośród 89 prac plastycznych w kategorii gimnazjum, Jury konkursowe nagrodziło autorów 5 najlepszych prac. Dodatkowo do finału konkursu zakwalifikowano 25 prac plastycznych. Podczas oceny szczególną uwagę zwracano na samodzielność wykonania, zaangażowanie, pomysłowość, estetykę i zgodność z tematyką. Do finału konkursu zakwalifikowano prace następujących osób: Jowita Kuprowska – NAGRODA SPECJALNA, Kamila Jankowska-Mihułowicz – NAGRODA, Anna Moskal – NAGRODA, Agata Sitar – NAGRODA, Aleksandra Sitar – NAGRODA, Nicol Ligęza, Izabela Ho, Katarzyna Surmacz, Agata Bocheńska, Barbara Berezowska, Izabela Makiel, Marlena Paradysz, Szymon Sajdak, Karolina Kwolek, Wiktoria Bober, Magdalena Mamak, Katarzyna Rzepka, Dominika Kieraś, Anna Blecharz, Magdalena Gradowicz, Anna Sobota, Adrianna Kandefer, Sandra Pawlak, Magdalena Wilk, Kamila Trybus, Katarzyna Jaklewicz, Martyna Śmiechowska, Natalia Kozioł, Wiktoria Barszczewska, Kinga Grochmal.
Serdecznie gratulujemy!

p. Monika Hejnar-Litwin