Laureaci VII edycji konkursu fotograficznego „SELFIE W KARPACKICH PARKACH KRAJOBRAZOWYCH”.

Wpisane przez: p. Katarzyna Rygiel- Hałucha
Utworzono: 05 wrzesień 2017
Odsłony: 980

W dniu 21 czerwca 2017 r. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów VII edycji konkursu fotograficznego „SELFIE W KARPACKICH PARKACH KRAJOBRAZOWYCH”.

Organizatorzy - Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych w Krośnie i Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Krośnie informują, że w regulaminowym terminie do 9 czerwca 2017 roku wpłynęły prace z 7 szkół podstawowych i gimnazjów województwa podkarpackiego. 2 prace nie spełniały wymogów formalnych i były niezgodne z zasadami regulaminu.

Prace zostały ocenione w dwóch kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa i gimnazjum.

Wyniki:

Kategoria – gimnazjum

I miejsce - Jagoda Kazimierska (Katolickie Gimnazjum Zgromadzenia Św. Michała Archanioła-Krosno /opiekun: p. Magdalena Urban)

II miejsce - Wiktor Ostrowski (Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 3 w Krośnie  /opiekun: p. Małgorzata Zych)

III miejsce - Wiktoria Foremny (Katolickie Gimnazjum Zgromadzenia Św. Michała Archanioła-Krosno /opiekun: p. Magdalena Urban)

Kategoria – szkoła podstawowa

I miejsce – Katarzyna Uliasz ( Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Krośnie /opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha)

II miejsce – Weronika Ziobro (Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie/opiekun: p.Małgorzata Półtorak)

III miejsce – Kinga Dybaś (Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Krośnie /opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha)

Wyróżnienie 1 –Michał Rusek (Szkoła Podstawowa nr 4 w Krośnie /opiekun: p.Małgorzata Półtorak)

Wyróżnienie 2 – Zuzanna Skutnicka (Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie /opiekun: p. Katarzyna Rygiel-Hałucha)

Wyróżnienie 3- Patryk Mikrut (Zespół Szkół Nr 1 w Jodłowej, /opiekun: p. Maria Kos)

Wyróżnienie 4- Marcin Dziedzic (Zespół Szkół Publicznych im. Jana Pawła II w Łękach Dukielskich  /opiekun: p. Małgorzata Dziedzic)

Gratulujemy zwycięzcom!

Jednocześnie informujemy, że termin ie i miejscu wręczenia nagród szkoły zostaną powiadomione telefonicznie (wrzesień 2017r).

Przewiń na górę