NO SCRIPT

Program rządowy

Założeniem rządowego programu wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży w 2008 r. „Aktywizacja jednostek samorz ądu terytorialnego i organizacji pozarządowych", jest stworzenie warunków do rozwoju systemu zajęć dla uczniów. Zajęcia tego rodzaju umożliwiają rozwijanie zainteresowań wykraczających poza podstawowy program realizowany w szkołach i placówkach oświatowych, rozwijają kompetencje kulturowe, przygotowują młodzież do świadomego planowania kariery i podjęcia roli zawodowej, wspierają rozwój ucznia przez świadczenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej, zaspokajają potrzeby aktywnego spędzania wolnego czasu oraz kształtują pozytywne postawy obywatelskie dzieci i młodzieży. Zajęcia takie są również szansą uzupełnienia wiedzy oraz zdobycia niezbędnych i kluczowych umiejętności, dlatego stanowią element wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży, zwłaszcza ze środowisk defaworyzowanych.

1 Harmonogram zajęć - Program Administrator 1995
2 Galeria zdjęć Administrator 2119

Piosenka "Nasza Szkoła"

skrzaty

Blog ŚWIETLICOWY ZAKĄTEK

Kronika Klas I-III

Kronikarz

Kliknij skrzata

unesco logo

blog

Galeria prac plastycznych

arte1

Gazetka "Puk! Puk! Czternastka"

Jesteś osobą, która odwiedziła naszą stronę.

W tej chwili

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Dane teleadresowe

© 2014 Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków w Krośnie

38-400 Krosno