Konkurs na hymn MZSzOI

Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 15 marzec 2008
        Z okazji rocznicy nadania szkole sztandaru i imienia Polskich Olimpijczyków ogłaszamy konkurs na tekst hymnu Szkoły. Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Regulamin konkursu na hymn Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Krośnie

1. Celem konkursu jest:
  • stworzenie hymnu, pieśni umacniającej więź uczniów z własna szkołą,
  • uświetnienie uroczystości „Święta Szkoły”,
  • wzbogacenie tradycji i symboliki szkoły oraz zapoczątkowanie nowej tradycji,
  • rozwój literackich uzdolnień uczniów.
2. Organizatorzy konkursu:
  • dyrekcja Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi,
  • nauczyciele zespołu humanistycznego szkoły podstawowej.
3. Warunki konkursu:
  • tematyka hymnu powinna być związana ze szkołą,
  • słowa można ułożyć samodzielnie lub wykorzystać znany tekst modyfikując go,
  • hymn powinien mieć przynajmniej dwie zwrotki i refren.
4. Zasady uczestnictwa:
  • konkursie może wziąć udział każdy, kto w wyznaczonym terminie złoży napisany utwór,
  • każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę utworów,
  • prace powinny być opatrzone informacją zawierającą imię i nazwisko oraz klasę autora,
  • utwory mogą być wcześniej publikowane,
  • organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wykorzystania wyróżnionych utworów do reklamy i promocji szkoły.
5. Ocena prac:
  • komisja złożona z przedstawicieli grona pedagogicznego, rodziców i uczniów szkoły wybierze najlepszą pracę, która stanie się hymnem szkoły,
  • komisja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w tekście lub wykorzystania więcej niż jednej pracy konkursowej,
  • przy ocenie komisja w szczególności uwzględnia: zgodność treści z tematem, atrakcyjność i pomysłowość, zaprezentowanie charakteru szkoły, walory artystyczne, poprawność merytoryczną i językową.
Konkurs trwa od 10 marca do dnia 30 kwietnia 2008r. Wręczenie nagrody i wyróżnień nastąpi w dniu głównej uroczystości „Święta Szkoły”.
Prace należy składać w sekretariacie szkoły codziennie w godz. 8.00 -15.00. Nadzór nad prawidłową organizacją i przebiegiem konkursu sprawuje Dyrektor Szkoły.