Inauguracja roku szkolnego 2009/2010

Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 07 wrzesień 2009
         1 września 2009 roku odbyła się uroczysta akademia inaugurująca nowy rok szkolny 2009/2010.  Pan Dyrektor Robert Guzik szczególnie serdecznie powitał rozpoczynających naukę w naszej szkole - uczniów oddziału zerowego i klas pierwszych.  Mówił o zmianach, które następują w systemie polskiej oświaty i wynikających z nich oczekiwaniach. Przewodniczący Rady Szkoły Pan Arkadiusz Trojanowski - wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzył pomyślnego roku oraz realizacji zaplanowanych działań i przedsięwzięć.
Na inaugurację składał się montaż słowno - muzyczny przygotowany pod kierunkiem p. Anny Brymerskiej, p. Lucyny Jankiewicz - Sompel, p. Dawida Dudka, o oprawę plastyczną zadbała p. Magdalena Wyżykowska. Charakter artystyczny montażu odniósł się do 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej i tym samym był aktem pamięci o tragicznych dziejach Polski.
foto.gif