Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Laureaci IV Powiatowego Konkursu Humanistycznego „Antyk – od słowa do dzieła”

Wpisane przez: p. Dorota Dynowska
Utworzono: 18 czerwiec 2019
Odsłony: 562

W czerwcu br. po raz czwarty zorganizowany został Powiatowy Konkurs Humanistyczny „Antyk – od słowa do dzieła”. Jak co roku naszą szkołę w tym konkursie, reprezentowało szerokie grono uczniów.

Konkurs podzielony był na dwa etapy: I etap – szkolny, w którym udział wzięło 17 uczniów oraz
II etap – finałowy, w którym uczestniczyło 10 naszych uczniów. Organizatorzy, czyli I LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie, sprawdzili naszą wiedzę z zakresu antycznej mitologii, filozofii i sztuki. Najlepszymi z naszej reprezentacji okazali się: Wiktor Ostrowski z kl. III D (opiekun: p. Dorota Dynowska) oraz Dorota Piejko z kl. III C (opiekun: p. Janina Kozioł). Wiktor zajął III miejsce a Dorota uzyskała wyróżnienie.

Pozostałymi uczniami biorącymi udział w konkursie byli: Jakub Florek, Kinga Małek, Natalia Nowak, Łukasz Lisik, Mateusz Górka, Jakub Nowak, Szymon Iluczyk (kl. III D, opiekun: p. Dorota Dynowska), Adam Przyprawa, Michał Stasiowski, Mikołaj Kusiak, Amelia Stapińska (kl. VIII B, opiekun: p. Beata Ślączka).

Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Przewiń na górę