„Maska – niejedną kryje tajemnicę”

Wpisane przez: p. Małgorzata Zych
Utworzono: 12 listopad 2019
Odsłony: 225

maskiW związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek, który jest obchodzony 5 listopada, Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej zorganizowała  ogólnopolski konkurs plastyczny „Maska – niejedną kryje tajemnicę”  pod  honorowym patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty i Burmistrza Ropczyc. Konkurs miał na celu popularyzację literatury dziecięcej, propagowanie idei czytania wśród dzieci i młodzieży, doskonalenie posługiwania się różnymi technikami plastycznymi, rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych oraz zachęcanie dzieci do aktywnego i twórczego spędzania wolnego czasu. Spośród 2 tyś. masek nadesłanych z całej Polski I miejsce przyznane zostało uczniowi naszej szkoły Rafałowi Śnigórskiemu z klasy 6d.

 

5 listopada Rafał wziął udział w uroczystym rozdaniu nagród i dyplomów w siedzibie organizatora. Serdecznie gratulujemy!

 

konkurs maska

Przewiń na górę