"Dzień sportu - mały olimpijczyk"

Wpisane przez: nauczyciele wych. fizycznego
Utworzono: 03 luty 2020
Odsłony: 152

DSC02919 Easy ResizeW poniedziałek, 3 lutego 2020 r., zaprosiliśmy do naszej szkoły rodziców z dziećmi, które od września rozpoczną pierwszy rok nauki. Była to wspaniała okazja, by zaprezentować naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali  wiele atrakcyjnych zajęć, które odbywały się w sali gimnastycznej, na basenie oraz w strzelnicy. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach sportowych, lekcji pływania, a także miały możliwość przyjrzeć się zajęciom na strzelnicy. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęciło rodziców do wyboru naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Dni Otwarte (10 i 17 lutego) do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi nr 14 im Polskich Olimpijczyków i dziękujemy wszystkim, którzy już nas odwiedzili!

foto

Przewiń na górę