Z życia szkoły

Na prośbę  Wicemarszałka Województwa Podkarpackiego Piotra Pilcha, przekazujemy informację dotyczącą Programu wspierania młodzieży uzdolnionej

„Nie zagubić talentu” otwórz

 

 

 

Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

"Dzień sportu - mały olimpijczyk"

Wpisane przez: nauczyciele wych. fizycznego
Utworzono: 03 luty 2020
Odsłony: 384

DSC02919 Easy ResizeW poniedziałek, 3 lutego 2020 r., zaprosiliśmy do naszej szkoły rodziców z dziećmi, które od września rozpoczną pierwszy rok nauki. Była to wspaniała okazja, by zaprezentować naszą placówkę i jej ofertę edukacyjną. Nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali  wiele atrakcyjnych zajęć, które odbywały się w sali gimnastycznej, na basenie oraz w strzelnicy. Dzieci uczestniczyły w grach i zabawach sportowych, lekcji pływania, a także miały możliwość przyjrzeć się zajęciom na strzelnicy. Mamy nadzieję, że to spotkanie zachęciło rodziców do wyboru naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Dni Otwarte (10 i 17 lutego) do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi i Integracyjnymi nr 14 im Polskich Olimpijczyków i dziękujemy wszystkim, którzy już nas odwiedzili!

foto

Przewiń na górę