Ważne informacje

Szanowni Rodzice Witam Państwa serdecznie.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnym okresie. Mając na uwadze olbrzymie zagrożenie jakie niesie za sobą wirus SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID-19 kieruję do Państwa apel, by zwrócić szczególną uwagę, na pozostanie w domu uczniów, Państwa dzieci i pod żadnym pozorem nie opuszczanie przez nich domów. Oczywiście możliwe jest sporadyczne wyjście z domu, ale pod opieką Państwa z zachowaniem warunków szczególnej ostrożności. Niedopuszczalne jest gromadzenie się ich w czasie wolnym na obiektach sportowych, skateparku, czy w otwartych przestrzeniach bez zachowania zasad bezpieczeństwa. 

My, jako nauczyciele zrobimy wszystko, by zapewnić ciągłość nauczania w kształceniu on-line oraz dostosować dobór narzędzi przy tej formie kształcenia uwzględniając aktualne zalecenia medyczne odnośnie czasu korzystania z urządzeń (komputer, telewizor, telefon) i ich dostępności w domu, wiek i etap rozwoju uczniów, a także sytuację rodzinną uczniów. 

Od 25.03 do 10.04 rozporządzenie MEN wprowadziło ‘zdalne nauczanie’, w związku z tym; 

Dyrektor musi  ustalić z nauczycielami tygodniowy zakres materiału dla poszczególnych klas, uwzględniając m.in.: równomierne obciążenie ucznia zajęciami w danym dniu, zróżnicowanie tych zajęć czy możliwości psychofizyczne ucznia

Więcej informacji w artykule pt: Informacje dla rodziców i uczniów (Aktualności)

Świetlica poleca nową zakładkę

Wpisane przez: p. E. Dereniowska, p.K. Szmyd
Utworzono: 25 marzec 2020
Odsłony: 88

Panie ze świetlicy polecają swoim Wychowankom i Ich Rodzicom zakładkę

,,KRONIKA ŚWIETLICY”

Zakładka umieszczona jest na stronie internetowej naszej strony w pasku po stronie lewej.

Znajdziecie tam różne i ciekawe pomysły. Może któryś z nich Wam się spodoba.

Chciałybyśmy właśnie w taki sposób zachęcić Was do spędzania wolnego czasu po zakończeniu zajęć w wirtualnej szkole i odrobieniu zadań domowych.

Życzymy Wam miłej zabawy. Czekamy na Was.

Przewiń na górę