Szkolne Koło PCK zostało docenione

Wpisane przez: p. E. Dereniowska
Utworzono: 07 kwiecień 2020

Po raz kolejny Szkolne Koło PCK zostało docenione i nagrodzone za bezinteresowną działalność, niesienie pomocy, wspieranie przeróżnych akcji charytatywnych mających na celu kształtowanie wśród uczniów aktywnej postawy przejawiającej się wrażliwością na los drugiego człowieka. Dzięki różnym przeprowadzonym akcjom wśród uczniów , rodziców, społeczności lokalnej wspomagamy i zasilamy fundusze organizacji, kształtujemy odruch dostrzegania drugiego człowieka.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje liczba członków Szkolnego Koła PCK, w tym roku szkolnym (2019/ 2020) z klas I- III, która wynosi 154.

Za działalność społeczną od Zarządu Rejonowego PCK w wyjątkowym dniu 100- lecia PCK otrzymaliśmy statuetkę i podziękowanie w formie dyplomu.

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE!!! Zapraszamy do dalszej współpracy.

Opiekunowie Szkolnego Koła PCK