Z życia szkoły

REGULAMIN ORGANIZACJI I FUNKCJONOWANIA KLAS SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 14 W KROŚNIE

W CZASIE EPIDEMII SARS-COV-2 – od 1 września 2020 r. uzgodniono i zaopiniowano pozytywnie przez
Radę Pedagogiczną i Radę Szkoły

w dniu 26.08.2020

jest dostępny Tutaj

Informacja dotycząca regulaminu i załączników ( w tym załącznika nr 1 dla rodziców uczniów) zostanie przesłana przez zakładkę WIADOMOŚCI w dzienniku elektronicznym LIBRUS przez wychowawców klas

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego "Korale Pani Jesieni"

Wpisane przez: p. A. Kijowska, p. E. Juszczyk
Utworzono: 11 grudzień 2020
Odsłony: 146

korale

Wyniki  SZKOLNEGO KONKURSU  PLASTYCZNEGO

„KORALE PANI JESIENI”.

Jesienny konkurs na najpiękniejsze korale Pani Jesieni wzbudził duże zainteresowanie u najmłodszych uczniów naszej szkoły. Duże brawa dla wszystkich uczestników za pomysł i wykonanie. Z ogromną przyjemnością i satysfakcją Jury przyznało nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone po powrocie uczniów do szkoły po feriach zimowych, w styczniu 2021r.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za przepięknie wykonane korale i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach plastycznych !

Nagrodzone  prace można podziwiać na zdjęciu.

KLASA I

I MIEJSCE –  BARTOSZ JAKIEŁA   

                       HANIA WDOWIARZ                                                                         

II MIEJSCE –  KAJETAN SZYBIAK 

                       OLIWIA KULIGA

III MIEJSCE – ANTONI DUSZA 

                        ALEKSANDRA  BRYŚ

WYRÓŻNIENIA:

JAGODA FRĄCZKIEWICZ, SZYMON PENAR, JULIA STRZELCZYK, TOMASZ MICHOROWSKI, ALEKSANDRA PIEPRZAK, JAKUB URBAŃSKI, KLAUDIA PESZ, OLIWIA ZAJDEL,  JULIA SMOLEC, MARIA MŁODECKA,  DOMINIKA RAAB, ZUZANNA PĄPROWICZ, EWA TASZYCKA,

KLASA II

I MIEJSCE – SANDRA MASŁOWSKA

                      ZOSIA RYMAR

II MIEJSCE – PATRYCJA JAKIEŁA

                      MAJA LESZCZYNSKA

III MIEJSCE -  PAULINA CZAJA

KLASA III

I MIEJSCE - ALEKS BOCZAR

                    JAKUB ZDUŃ

II MIEJSCE - WERONIKA MICHALAK

                     EMILIA KŁUSEK

III MIEJSCE – KACPER KLAMUT

                      ERYK KIELAR

WYRÓŻNIENIA:

MAJA URBAŃSKA, MICHAŁ HANKIEWICZ

Przewiń na górę