Akcja Samorządu Uczniowskiego

Wpisane przez: samorząd uczniowski
Utworzono: 20 luty 2021

"Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego a zarazem wolontariatu naszej szkoły, 30 stycznia 2021 roku (sobota) odwiedzili placówkę "Stajnia Fanaberia". Dziewczyny pomogły w czyszczeniu koni oraz w wyprowadzaniu ich na padok, oglądały codzienne życie wierzchowców w czasie zimy. Po naszym krótkim zwiedzeniu terenu, zdecydowaliśmy się pomóc wspaniałej właścicielce stajni Pani Anecie i wspomóc ich sprzętem i akcesoriami dla koni, Samorząd w najbliższym czasie zorganizuje zbiórkę pieniężną oraz rzeczową na w.w. cel."