Let`s sing in english!

Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 03 kwiecień 2009
       Tą myślą przewodnią kierowali się uczniowie naszej szkoły biorący udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Angielskiej, który odbył się dnia 26 marca 2009r. w Sali O. Pio. Uczniowie ci, zostając finalistami w szkolnym etapie Konkursu w styczniu br. mieli szansę zaprezentowania swoich pasji i talentów wokalnych wśród wykonawców z pozostałych krośnieńskich szkół podstawowych. Kilkumiesięczne przygotowania i wiele godzin prób pod okiem swoich nauczycieli przyniosły doskonałe wyniki. Wśród zwycięzców Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Angielskiej znaleźli się nasi uczniowie.

W grupie wiekowej I-III SOLIŚCI

I miejsce Natalia Jórasz IIIa, z towarzyszącą jej tancerką Małgorzatą Kmon IIIa
Wyróżnienia Weronika Mrozek IIb, Gabriela Krynicka IIIb, z duetem tanecznym Aleksandra Fornal i Natalia Obodyńska IIIb

W grupie wiekowej I-III DUETY

I miejsce Gabriela Deptuch Ia i Daniel Wiernasz IIIc

W grupie wiekowej IV-VI SOLIŚCI

I miejsce Michał Stryczniewicz IVb
Wyróżnienie Karolina Raś Va

W grupie wiekowej IV-VI DUETY

I miejsce Katarzyna Kilar i Jagoda Chudy VIc

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych muzycznych sukcesów!!!

foto.gif