Imieniny wśród książek

Wpisane przez: Marta Kokosza
Utworzono: 19 listopad 2009
      W dniu 16 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami p. Martą Kokosza i p. Anitą Żywiec uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych „Imieniny wśród książek” w ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta Dzieciom”. Spotkanie odbyło się w Księgarni Nova przy ul. Wojska Polskiego. Podczas zajęć uczennice Koła Miłośników Książki prezentowały wiersze własnego autorstwa, a pracownicy domu książki opowiedzieli o tradycji nadawania imion i pokazali ciekawy księgozbiór związany z tematem pochodzenia i znaczenia imion. Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe książki i zaproszenie na kolejne spotkania edukacyjne w księgarni. W ramach akcji CPCD w naszej szkole odbyły się dwa konkursy plastyczne „Mój przyjaciel – Miś” oraz „Gdybym był postacią z bajki”. Wszystkie przedsięwzięcia akcji cieszą się ogromnym zainteresowaniem.
Galeria foto

Opiekun akcji CPCD