Wpisane przez: U.Rymarz, G.Wszelaki, B.Zaława, Z.Żywiec
Utworzono: 04 marzec 2010
Regulamin Międzyszkolnego Świetlicowego Konkursu Plastycznego
„WIELKANOCNA PISANKA”
      III edycja konkursu skierowana jest do uczniów kl. I-III uczęszczających do świetlic szkół podstawowych i świetlic środowiskowych. Chcemy, aby konkurs był elementem tworzenia atmosfery przygotowań do Świąt Wielkanocnych, których symbolem jest również pisanka wielkanocna.
Organizator konkursu:
Świetlica szkolna w MZSzOI w Krośnie
Cele konkursu:
• wyzwalanie wrażliwości twórczej dziecka
• kultywowanie tradycji wielkanocnej

Organizacja i przebieg konkursu:
• uczestnicy przygotowują pracę plastyczną w formacie A4 lub A5;
• technika prac dowolna (z wyłączeniem plasteliny);
• każda praca musi być opisana: imię, nazwisko i wiek autora, imię i nazwisko nauczyciela – opiekuna, adres i nazwę szkoły oraz telefon kontaktowy;
• prace oceniane będą w trzech kategoriach wiekowych: kl. I, II, III;
• w każdej kategorii przyznane zostaną nagrody za I, II i III miejsce oraz wyróżnienia, ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom;
• z każdej szkoły należy nadesłać maksimum 9 prac;
• prace z dopiskiem „Świetlica szkolna” należy dostarczyć do 29 marca 2010 r. do Miejskiego Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi ul. Wojska Polskiego 45, 38-400 Krosno;
• ogłoszenie wyników zostanie zamieszczone na stronie internetowej szkoły (www.sp14krosno.pl) 12 kwietnia 2010 r.
• wręczenie nagród odbędzie się 16 kwietnia 2010 r. (godzina zostanie podana w terminie późniejszym)
Kryteria oceny:
Komisja powołana przez organizatora będzie zwracać szczególną uwagę na pomysł, estetykę pracy i samodzielność.