Opowiem ci bajkę

Wpisane przez: Koordynator konkursu Marta Kokosza
Utworzono: 07 maj 2010
 „Radość niech będzie i w wielkim pędzie
Niech Twoje myśli wiatr baśniom wyśni”

Z okazji Światowego Dnia Książki 23 kwietnia odbyła się II Edycja Międzyszkolnego Konkursu Słowa „Pięknie mówię” zorganizowana przez naszą szkołę. Konkurs odbył się w szkolnej bibliotece, o której wystrój zadbali nauczyciele p. K. Frej, p. A. Miezin, p. B. Szczyrska. Oprawę artystyczną konkursu przygotowały uczennice z Koła Miłośników Książki op. M. Kokosza oraz uczennice ze Szkolnego Koła Przyjaciół Książki pod kierunkiem p. A. Miezin. Uczennice wystąpiły ze spektaklem „Czerwony kapturek szuka księcia”. W konkursie udział wzięło 9 uczniów z 5 krośnieńskich szkół podstawowych – SP 4, SP 6, SP 7, SP 12, SP 14, SP 15. Jury w składzie: p. B. Szczyrska, p. B. Panaś, p. J. Pełka oceniało prezentacje ustne baśni i bajek wykonaniu dzieci. Przy ocenie brano pod uwagę tempo, rytm, dykcję, interpretację oraz wrażenie artystyczne. Wartościowe nagrody książkowe otrzymali wszyscy uczestnicy. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom.
      Życząc dalszych sukcesów zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu „Pięknie mówię.

Galeria foto