Wpisane przez: Administrator
Utworzono: 16 lipiec 2010
Odsłony: 2022
Informujemy, że do 07 września 2010 r. do sekretariatu MZSzOI można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w roku szkolnym 2010/2011 „Wyprawka szkolna”. O dofinansowanie zakupu podręczników mogą ubiegać się uczniowie klas I-III szkoły podstawowej, klas II gimnazjum (spełniających kryterium dochodowe 351 zł na osobę w rodzinie) oraz uczniowie niepełnosprawni klas I – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum. Formularz wniosku można odebrać w sekretariacie MZSzOI.
Szczegółowe informacje w sprawie realizacji programu znajdują się na stronie www.men.gov.pl w zakładce: uczniowie i rodzice. Bliższych informacji dotyczących realizacji programu pomocy uczniom w 2010 „Wyprawka szkolna” można uzyskać w Wydziale Edukacji pod numerem telefonu: 13 47 43 327.