Plastyczne zabawy z ortografią i wyobraźnią

Wpisane przez: p. W. Rodzeń
Utworzono: 07 listopad 2010
      5 listopada 2010 roku w szkolnej bibliotece odbyło się rozwiązanie międzyszkolnego konkursu "Plastyczne zabawy z ortografią i wyobraźnią", celem którego było uatrakcyjnienie realizacji treści programowych, propagowanie nauki ortografii z wykorzystaniem plastyki,rozwijanie wyobraźni pamięci dziecka,promowanie twórczości dziecięcej na szerszym forum, integrowanie środowiska szkół podstawowych. W finale konkursu udział wzięło 27 uczniów.Prace oceniało jury w składzie: pani Agnieszka Miezin, pani Urszula Rymarz, pani Beata Szczyrska.
Laureatami konkursu zostali:
1. Mateusz Bibinin SP 10 Krosno
2. Bartłomiej Kopacz SP 15 Krosno
3. Maksym Wilk SP 15 Krosno
4. Jakub Maląg SP Ustrobna
5. Jonasz Pasieka SP Ustrobna
6. Kaja Klimczak SP 14 Krosno
7. Błażej Wiśniewski SP 14 Krosno
8. Sara Rodzeń SP 14 Krosno
9. Szymon Gużkowski SP 14 Krosno
      Zwycięzcom gratulowała pani dyrektor Alicja Szepelak wręczając dyplomy i książki. Zaproszeni na uroczystość goście mieli okazję obejrzeć wystawę prac oraz ciekawe przedstawienie " Audycja radiowa- Wesoła ortografia",przygotowane przez panią Agnieszkę Miezin i jej podopiecznych. Kończąc spotkanie organizator życzył opiekunom laureatów dalszych sukcesów w pracy zawodowej i wręczył podziekowania paniom: Julicie Karaś -Klimek, Alinie Okowińskiej, Grażynie Szepieniec, Marcie Kłapkowskiej, Lucynie Jankiewicz-Sompel, Małgorzacie Rodzeń, Elżbiecie Juszczyk, Arlecie Bałaban.