"Wiersze dla Babci i Dziadka"

Wpisane przez: p. A. Bałaban, p. E. Juszczyk, p. G. Wszelaki
Utworzono: 22 luty 2011
      W dniu 4 lutego 2011 r. odbył się w naszej szkole Szkolny Konkurs Recytatorski ,,Wiersze dla Babci i Dziadka” zorganizowany przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego kl. I-III. p. A. Bałaban i p. E. Juszczyk. Dwuosobowe reprezentacje klas stanęły przed Jury w składzie: p. Arleta Bałaban, p. Elżbieta Juszczyk i p. Grażyna Wszelaki. Wszyscy uczestnicy pięknie deklamowali wybrane przez siebie wiersze. Jury miało bardzo trudny wybór, ponieważ uczniowie starali się jak najlepiej zaprezentować wybrane utwory. Jury oceniało dobór i znajomość tekstu, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny.
Ostateczny werdykt był następujący:
  • I miejsce: Kinga Głowacka
  • I miejsce: Milena Pięta
  • II miejsce: Nikoleta Świerczek
  • III miejsce: Letycja Waniek
      Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje, a pozostałym uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy wielu szkolnych sukcesów.

foto.gif