Powitanie wiosny

Wpisane przez: p. J. Filar
Utworzono: 30 marzec 2011
,, Wiosna już, kwitnie kwiat kolorowy cały świat.
Śpiewa ptak, szumi las, jaki piękny świat..”

W poniedziałek 21 marca radosnym i wiosennym śpiewem uczniowie klas drugich i trzecich przywitali długo oczekiwaną wiosnę. Najpierw uczniowie klasy II a wystąpili w bardzo wiosennym przedstawieniu pt. ,, Witaj wiosno”. Zaprezentowali się w ciekawych , przygotowanych przez siebie strojach. Dzieci z klasy III b, II c i II b recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce wiosennej. Klasa III b wykonała mnóstwo wiosennych i kolorowych kwiatów. Było bardzo wesoło. Wszystkie występy nagrodzono głośnymi brawami. Cieszyliśmy się z nadejścia wiosny, a zimę uznaliśmy za oficjalnie zakończoną. Apel przygotowały: p. J. Filar, p. M. Rodzeń, p. M. Wach, p. M. Jodłowska. Zdjęcia wykonała p. J. Guzik – Dziękujemy!