Bajkowe piosenki

Wpisane przez: p. M. Kokosza, p. J. Pająk- Cieśla
Utworzono: 05 kwiecień 2011
Odsłony: 2085
       W dniu 30 marca w naszej szkole odbył się Konkurs Bajkowe Piosenki zorganizowany w ramach Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska czyta Dzieciom. Oprawę artystyczną konkursu przygotowały uczennice z Koła Miłośników Książki oraz uczennice z Zespołu Muzycznego „14” i klasy IIa. W konkursie piosenki udział wzięło 18 uczniów klas II – V. Jury wskładzie: p. Barbara Zaława, p. Agnieszka Kmon, p. Józefa Filar oceniało dziecięce prezentacje muzyczne utworów ze znanych i lubianych bajek. Przy ocenie brano pod uwagę wybór utworu, interpretację własną, muzykalność oraz wrażenie artystyczne.
Nagrody książkowe zostały przyznane w dwóch kategoriach wiekowych:
Klasy II - III
  • I Nagroda – Karolina Brzezińska IIa „Jak rozmawiać trzeba z psem”
  • II Nagroda – Kamila Rzegocka IIa „Kokoszka – smakoszka”
  • III Nagroda – Oliwia Połomicz IIa „Mała smutna królewna”
Klasy IV- VI
  • I Nagroda –Weronika Sterkowiec IVa „Kolorowy świat”
  • II Nagroda – Monika Gajewska IVc „Lustro”
  • III Nagroda – Julia Pakuła IVd „Kilku kumpli weź”
Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za wspieranie inicjatywy konkursu i pomoc w jego realizacji. Serdecznie gratulujemy uczniom i dziękujemy za pracę opiekunom.