"Młody anglista"

Wpisane przez: p. R. Nowak-Kogut
Utworzono: 07 kwiecień 2011
Odsłony: 2020
      Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 29 marca 2011 roku odbyła się II edycja Alternatywnej Olimpiady z Języka Angielskiego „Młody Anglista”, której jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami. W I szkolnym etapie konkursu wzięli udział uczniowie z klas piątych i szóstych krośnieńskich szkół podstawowych. Łącznie przystąpiło do Olimpiady 134 uczniów. Do II etapu zakwalifikowało się 44 uczniów z wszystkich szkół podstawowych, które przystąpiły do udziału w Olimpiadzie. Uczniowie ci uzyskali 60% punktów i więcej. Gratulujemy! Jednocześnie zapraszamy serdecznie tych uczniów z opiekunami do Szkoły Podstawowej nr 14, gdzie w dniu 29 kwietnia 2011 roku odbędzie się II etap konkursu. Wszystkie szczegóły dotyczące organizacji II etapu zostaną przesłane drogą e-mailową do zainteresowanych nauczycieli. Serdecznie gratulujemy!