Happy Easter!

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Utworzono: 29 kwiecień 2011
      20 kwietnia 2011 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu Picture Dictionary: Happy Easter! zorganizowanego przez p. Marzenę Pelczar. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Spośród których komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dyplom został zaprojektowany przez uczennicę klasy III a Wiktorię Czech.
I miejsce zajął uczeń klasy III a Aleksander Lenart
II miejsce zajęła uczennica klasy III d Nikoleta Świerczek
III miejsce zajęła uczennica klasy III c Sara Rodzeń
Wyróżnienia zdobyły uczennice: Kamila Kushel kl II a, Paulina Zaprzała kl III b, Zuzanna Czelny kl III d, Milena Pięta kl III b, Wiktoria Masłyk kl III b, Weronika Guzik kl II a, Bartosz Urbański kl I a, Natalia Jodowska kl III b.
Wszystkim młodym artystom serdecznie dziękujemy, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

foto.gif