Znamy "Młodych anglistów"!

Wpisane przez: p. R. Nowak-Kogut
Utworzono: 09 maj 2011
Logo
 W dniu 29 kwietnia br. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 odbył się II etap Alternatywnej Olimpiady z Języka Angielskiego Młody anglista. Do konkursu przystąpiło 44 uczniów z siedmiu krośnieńskich szkół podstawowych. W związku z tym pragniemy Państwa poinformować o wynikach finałowych Olimpiady na etapie międzyszkolnym.
Trzy najwyższe wyniki w konkursie zdobyli następujący uczniowie:
Laureatem I miejsca została uczennica Katharine Fernandes SP 8, tytuł laureata II miejsca otrzymał uczeń Jędrzej Habrat SP 8, a zdobywczynią tytułu laureata III miejsca została uczennica Maria Makoś SP 3. Gratulujemy!
Do grupy uczniów wyróżnionych w konkursie należą uczniowie, którzy zdobyli kolejne wysokie wyniki w konkursie: Julianna Winter SP 5, Marc Ruiz Trillo SP 15, Szymon Rajs SP 15, Jowita Kuprowska SP 14, Robert Waliszewski SP 8, Katarzyna Snoch SP 14, Piotr Sawicki SP 15. Również serdecznie gratulujemy!
Wszystkim uczestnikom tegorocznej Olimpiady na I i II etapie i ich opiekunom gorąco dziękujemy za zainteresowanie i tak liczny w niej udział. Jednocześnie pragniemy zaprosić laureatów konkursu i uczniów wyróżnionych wraz z opiekunami na spotkanie podsumowujące tegoroczną Olimpiadę MŁODY ANGLISTA, które odbędzie się dnia 12 maja br. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14. Spotkanie odbędzie się w stołówce szkolnej o godzinie 9.30. Serdecznie zapraszamy!