Święto Szkoły 2011

Utworzono: 01 czerwiec 2011
Odsłony: 2050
Logo
      28 V 2011r. w sobotę odbył się w naszej szkole Integracyjny Festyn Rodzinny. Wśród wielu atrakcji przygotowanych z okazji Święta Szkoły dużą popularnością cieszyły się wystawy konkursowe prac uczniowskich zorganizowane pod kierunkiem nauczycieli matematyki i przyrody. Projekty uczniów klas IV – VI pod hasłem „Symetria wokół nas” przedstawiały bryły i figury płaskie, w których widoczna jest symetria. Jak co roku dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i pracowitością. Na wystawie można było obejrzeć: zamki, pałace, rośliny, zwierzęta oraz mozaiki wykonane dowolną techniką.
      Prace konkursowe z przyrody zostały wykonane w dwóch kategoriach: model i album. Tematyka prac związana była z działalnością człowieka i siłami natury. Uczniowie wykonali modele układu słonecznego, jaskiń, pustyń, a także prezentowali wpływ zwierząt na środowisko naturalne. Prace zostały wysoko ocenione przez komisję konkursową, a wiele z nich zostało wyróżnionych. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów i wspaniałych pomysłów!
Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z wystawy projektów.
foto.gif