Integracyjny Festyn Olimpijski

Utworzono: 06 czerwiec 2011
Odsłony: 1991
Logo
      28 maja odbył się Integracyjny Festyn Olimpijski. Występy uczniów klas I-VI rozpoczęły się o godzinie 9.00i trwały dwie i pół godziny. W czasie trwania festynu publiczność mogła zobaczyć młodych, uzdolnionych wokalistów, instrumentalistów i tancerzy. Wystąpiły między innymi dwa zespoły instrumentalno-wokalne, cztery zespoły taneczne, laureatki Międzyszkolnego Festiwalu Piosenki Angielskiej, laureatki pierwszego miejsca w Przeglądzie Twórczości Szkół Krośnieńskich w kategorii klas IV-VI, wiele utalentowanych solistek i solistów oraz chór szkolny. Festyn poprowadziły uczennice klas V i VI: Angelika Markowicz, Marlena Markowicz z klasy VI c i Magdalena Borek z klasy Vc. Wszystkim młodym artystom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia najciekawszych zdjęć.
foto.gif