Happy Halloween!

Wpisane przez: p. M. Pelczar
Utworzono: 14 listopad 2011
      halloween.jpg8 listopada 2011 roku ogłoszone zostały wyniki konkursu Picture Dictionary: Happy Halloween! zorganizowanego przez p. Marzenę Pelczar. W konkursie wzięli udział uczniowie klas I-III. Spośród których komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki. Dyplom został zaprojektowany przez uczennice klasy IV b Natalię JodłowskąAleksandrę Dragan. I miejsce zajął uczeń klasy II d Mateusz Wojnar, II miejsce zajęła uczennica klasy III a Kamila Rzegocka, a III miejsce zajął uczeń klasy I a Miłosz Dobosz. Wyróżnienia otrzymali: Ania Boczar klasa I d, Bartosz Urbański klasa II a i Daria Łosiak klasa I b. Wszystkim młodym artystom serdecznie dziękujemy, laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

foto1.gif