Młody Anglista 2012

Wpisane przez: Renata Nowak-Kogut
Utworzono: 22 maj 2012

Dnia 16 maja br. roku odbyło się uroczyste spotkanie podsumowujące finał Alternatywnej Olimpiady z Języka Angielskiego „Młody Anglista", której organizatorem była nasza szkoła. W spotkaniu, przeprowadzonym przez Panią Dyrektor Alicję Szepelak i p. Matyldę Gronicką, wzięli udział uczniowie – zwycięzcy Olimpiady wraz z opiekunami.
Na etapie międzyszkolnym test z wiedzy leksykalno – gramatycznej z języka angielskiego i informacji kulturoznawczych nt. krajów anglojęzycznych odbył się dnia 25 kwietnia br. i uczestniczyło w nim 21 uczniów z krośnieńskich szkół podstawowych. Komisja konkursowa postanowiła wyróżnić 7 uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki na etapie międzyszkolnym. Są to następujący uczniowie: Jowita Kuprowska SP 14 – I miejsce, Piotr Sawicki SP 15 – II miejsce, Korneliusz Durał SP 5 – III miejsce
Wyróżnienia otrzymali następujący uczniowie: Karol Szustakowski SP 8, Łukasz Kozioł SP 7, Marc Ruiz Trillo SP 15, Kuba Czosnek SP 14.
Podczas uroczystego spotkania uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Zwycięzcom gratulujemy wysokich wyników i doskonałej wiedzy z języka angielskiego, dziękujemy wszystkim uczestnikom Olimpiady na etapie szkolnym i międzyszkolnym za zainteresowanie i liczny udział oraz zachęcamy już dziś do uczestnictwa w kolejnych edycjach Olimpiady!

foto1_m