Pasowanie na ucznia 2012

Wpisane przez: J. Filar, D. Łasowska, M. Wach
Utworzono: 09 październik 2012
Odsłony: 2064

Pasowanie    W dniu 5 października 2012 r. odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Uroczystość odbyła się w sali gimnastycznej z udziałem dyrekcji, wychowawców i rodziców. Pierwszaki zaprezentowały wiersze oraz piosenki, które poznały podczas krótkiego pobytu w szkole. Występy pierwszaków nagrodzono gromkimi brawami. W części oficjalnej uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie na Sztandar Szkoły, a następnie pan dyrektor Robert Guzik i pani dyrektor Alicja Szepelak dokonali aktu pasowania na ucznia. Tradycyjnie wręczono pierwszakom legitymacje i tarcze szkolne. Miłym akcentem uroczystości był występ formacji tanecznej oraz piosenka w wykonaniu uczennic klas IV. Całej uroczystości towarzyszył miły i podniosły nastrój.
Życzymy pierwszakom wielu sukcesów i radości ze wspólnego zdobywania wiedzy.