"Niedźwiadka Gustawa do Krosna wyprawa"

Wpisane przez: p. Małgorzata Rodzeń
Utworzono: 07 grudzień 2012

Efekty konkursu   Pod oryginalnym tytułem koło „Omnibusik" przygotowało prezentację książeczki Macieja Penara. Uczniowie klasy IIb recytowali rymowany tekst i wędrowali z pluszowym misiem zwiedzając nasze miasto KROSNO i jego okolice. Przygotowali wiele ciekawych rekwizytów. Dopełnieniem spektakli była multimedialna prezentacja o Krośnie, muzyka i piosenki. Dzieciaki radośnie śpiewały:
„Ponad zieloną wstęgą Wisłoka
w dalekiej pięknej krainie
leży miasteczko Krosno,
które od dawna już słynie."
Przedstawienia spotkały się z dużym aplauzem publiczności, którą stanowiły klasy pierwsze, drugie i trzecie. Aktorzy czterokrotnie stanęli na scenie. Byli bardzo zadowoleni i dumni, że wielogodzinne przygotowania zostały uwieńczone sukcesem i przyniosły wszystkim ogromne emocje i satysfakcję. W finale prowadząca wydeklamowała: „Już skończone bajkowe spotkanie, Niech wam w pamięci długo zostanie." O naszym mieście opowiadały dzieciaki- KROŚniaki: (i przedstawili się aktorzy) Wiktoria, Kuba, Ola, Ola, Ania, Agatka, Maja, Milena, Kasia, Daria, Wiktoria, Adaś, Michella, Amelka, Gabrysia, Klara, komputer obsługiwał Hubert, rzeką płynęli- Konrad i Mikołaj, a przedstawienie reżyserowała pani Małgorzata Rodzeń.
Serdecznie dziękujemy za zdjęcia pani Jolancie Sajdak oraz Filipowi i Oskarowi i zapraszamy do galerii.