„Rymowane wierszyki o Świętym Mikołaju"

Wpisane przez: Małgorzata i Waldemar Rodzeń
Utworzono: 07 grudzień 2012

Podczas konkursu   W konkursie literackim udział wzięli uczniowie klas drugich i trzecich. Wpłynęło, ku zdumieniu organizatorów, aż 48 prac. Rymowane wierszyki wyrażają ogromną radość i humor dziecięcy, jedne wzruszają a inne niekiedy nawet zaskakują ujęciem tematu i dojrzałymi przemyśleniami. Walory literackie utworów wzbogacają barwne i urocze rysunki, wycinanki, naklejki oraz świąteczne ozdobniki. Możemy też podziwiać prace z wykorzystaniem technologii komputerowej, za które należy pochwalić klasy trzecie.
Laureatami konkursu zostali uczniowie: Kopacz Wiktoria IIB, Maks Rymar IIC, Wiśniewski Szymon IIIA, Pola Kubal IIIB, Gruszka Amelia IIIC, Letycja Waniek IIID, Emilia Prorok IIA, Kamila Bałaban IIA.
Wyróżnienie zdobyli: Oliwia Furmankiewicz IIA, Emilka Mosio IIID, Gominik Ukleja IIIA, Milena KaniaIIB, WiKtoria Kwolek IIB, Urbański Bartosz IIIA, Jakubowski Bruno IIC.
Zachęcamy wszystkich do obejrzenia wystawy pokonkursowej i interesującej lektury utworów, na drugim piętrze obok Sali 210.