Uczniowie stają się nauczycielami

Wpisane przez: p. Jolanta Sajdak
Utworzono: 11 grudzień 2012

Podczas spotkania

6 grudnia 2012r., odbyły się w naszej szkole „Mikołajkowe zajęcie komputerowe". Uczniowie klasy III a, zorganizowali lekcję w pracowni komputerowej dla swoich młodszych kolegów z klasy II b. Dzieci wspólnie pracowały nad portretem Mikołaja. Starsi koledzy doradzali jak formatować obraz, by wizerunek świętego był najładniejszy. Uczniowie klasy III a wykazali się dużym zaangażowaniem w przygotowaniu i przeprowadzeniu zajęć oraz cierpliwością i życzliwością. „Nauczyciele" i „uczniowie" byli bardzo zadowoleni. Ich praca została nagrodzona mikołajkowymi niespodziankami, a najładniejsze portrety ozdobiły szkolną gazetkę. Zajęcia przeprowadzono w ramach programu edukacyjnego „Szkoła z klasą 2.0", mającego na celu propagowanie w nauczaniu technologii informacyjno-komputerowych (TIK).