Szkolny Konkurs Kolęd

Wpisane przez: p. J. Pająk-Cieśla
Utworzono: 26 styczeń 2013

Podczas konkursu

Dnia 17 stycznia br. został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli muzyki: p. J. Pająk-Cieślę i D. Dudka. Celem konkursu była popularyzacja kolęd i promocja uzdolnionych muzycznie dzieci. Spośród 32 uczestników, jury w osobach: J. Sajdak, M. Hejnar i D. Dudek wyłoniło następujących laureatów:

• W kategorii solista, kl. I - III: I miejsce - M. Pańczuk, II miejsce - N. Potocka, III miejsce - K. Surowiec, wyróżnienie - P. Gorajski;
  • W kategorii solista, kl. IV - VI: I miejsce - A. Lange, II miejsce - R. Stryczniewicz, III miejsce - M. Gajewska, wyróżnienie - W. Śnieżek;
  • W kategorii solista, kl. I - III Gimnazjum: I miejsce - M. Stryczniewicz, II miejsce - M. Borek, wyróżnienie - J. Bularska.
  • W kategorii duet zostało przyznane tylko I miejsce dla W. Polak i W. Urban z gimnazjum.

Wszyscy pięknie śpiewali, a publiczność - rówieśnicy z klas - dobrze się bawili. Do zobaczenia w przyszłym roku!