Konkurs szkolny "Wszystkie kolory świata"

Wpisane przez: p. R. Nowak-Kogut
Utworzono: 03 marzec 2013

Czytamy bajki

W ramach realizowanego projektu UNICEF „Wszystkie Kolory Świata" kilkudziesięciu uczniów naszej szkoły uszyło laleczki UNICEF. Następnie uczniowie nadali im narodowość, imiona, zainteresowania, które zapisali w 'aktach urodzenia' swoich laleczek. Wszyscy uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością i kreatywnością, każda stworzona laleczka była oryginalna, wyjątkowa i niepowtarzalna.
W ostatnim tygodniu nauki przed feriami został zorganizowany „Szkolny Konkurs na Najbardziej Oryginalną Laleczkę UNICEF". W jednej z sal lekcyjnych została przygotowana wystawa wszystkich 42 laleczek. W dniu Konkursu uczniowie wszystkich klas mogli przyjść, obejrzeć kolekcję i zagłosować na ich zdaniem „najbardziej oryginalną laleczkę UNICEF", wrzucając karteczkę z napisanym numerem wybranej przez siebie laleczki.
W Konkursie zostały przyznane miejsca: I, II, III i sześć wyróżnień według największej liczby zdobytych głosów. Zostały ogłoszone wyniki Konkursu na forum szkoły, a laureaci miejsc i wyróżnień otrzymali pamiątkowe dyplomy.

• I miejsce zdobyła laleczka przygotowana przez Oliwię Wajda z klasy IVd
  • II miejsce zdobyła laleczka przygotowana przez Patrycję Gajewską z klasy VId
  • III miejsce zdobyła laleczka przygotowana przez Jacka Wojnarowskiego z klasy VIc
  • Wyróżnienia przyznano następującym uczniom: Olga Maziarz klasa VIa, Anna Domagała klasa VIc, Gabriela Markowicz klasa IVa, Karol Dzień klasa VId, Maciej Jamroga klasa VIc, Piotr Majchrowicz klasa IVd.

Wszystkim uczniom pracującym w projekcie dziękuję za zaangażowanie i współpracę, a laureatom Konkursu gratuluję zdobytych miejsc i wyróżnień.