Przedstawienie teatralne

Wpisane przez: p. K. Wiśniewska
Utworzono: 12 czerwiec 2013

Dziś w szkole podstawowej odbyło sie przedstawienie pt. „Peter Pan: Welcome to Neverland". Na widowni zasiedli uczniowie klas I,II oraz III, którzy przez niecałą godzinę lekcyjną mieli możliwość obejrzeć pierwsze zmagania na scenie swoich starszych kolegów i koleżanek z klas V. Występ odbył się w języku angielskim, co wymagało od uczniów, biorących w nim udział, wiele pracy w przygotowania a od publiczności skupienia i zaangażowania. Scenariusz do przedstawienia został napisany prze uczennice kółka językowego dla klas V. Podobnie było z dekoracjami i kostiumami, które również były dziełem uczniów. Projekt ten został zrealizowany przez uczniów pod opieką p. Katarzyny Wiśniewskiej i miał na celu m.in. wykorzystanie Technologii Informacyjno-Komunikacyjnych, które wdrażane są sukcesywnie przez nauczycieli w ramach programu Szkoła z Klasą 2.0.